(ÖZEL) Haber: Şeref Kahraman / Neredeyse gözaltına alınmayan, FETÖ soruşturması geçirmeyen Boydak ailesinden kimse kalmadı. Son olarak Kayseri’de Cumhuriyet Savcısı tarafından haklarında FETÖ/PDY soruşturması olan aralarında Mustafa Boydak’ın eşi Müjgan Boydak ve Memduh Boydak’ın eşi Meral Boydak’ın da olduğu 5 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı.

(Özel Haber) / Devlet, belirlediği resmi ameliyat ücretlerinden, iki kata kadar katkı payı alınmasına izin vermesine karşın, Kayseri’deki bazı özel hastaneler, ameliyatlarda vatandaştan 10 katına kadar, “katkı payı” adı altında fark alıyor.

(ÖZEL) Haber: Şeref Kahraman  / Kayseri'de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik terör saldırısında yaralı kurtulan Kastamonulu gazimiz Ferdi Çatal kalleş saldırı ile ilgili görülen duruşmaya katıldı. Çatal, sosyal medyadan herkesi utandıracak haklı veryansında bulundu.

Kayseri’nin en güzel yerlerinden arsaları alan ve yaklaşık 30 blokluk  arsayı müteahhitlere kat karşılığı vererek, kısa sürede müthiş bir gayrimenkul  serveti edinen Ekrem Sarar’ın  FETÖ’cülerle içli dışlı olduğuna dair en somut itiraflar da, FETÖ davasında tutuklu yargılanan ve etkin pişmanlıktan yararlanıp geniş açıklamalar yapan  Şükrü Boydak’tan geldi.

(ÖZEL) Haber / Fakültede ve aynı anda sözleşmeli olarak özel hastanelerde çalışan doktorlardan bazıları, fakülteyi devreden çıkaran formüllerle her ay yüzlerce milyar kazanç sağlarken, fakülteyi ve vergi açısından devleti zarara uğratıyor.

Haber: Şeref Kahraman, Foto: Şeyda Aşatır - Kayseri’de 15 askerin şehit, 54 askerin gazi olduğu 17 Aralık 2016’da düzenlenen canlı bomba saldırısı ile ilgili açılan davanın ikinci celsesi görülme başlandı. Canlı bombanın hazırlık aşamasında sürekli yanında olduğu, kroki hazırladığı ve canlı bombayı Adana'dan Kayseri'ye gönderdiği iddia edilen tutuklu sanık savunma yaptı. Canlı bomba Kasım Yıldırımçakar’ın elindeki haritada ne olduğunu görüp görmediği sorulunca, sanık Kenan Ç., A4 kağıt ve kalem isteyerek, teröristin elinde gördüğü haritanın benzerini çizdi ve harita üzerinde yerleşim yerleri ve işaretlenmiş alanlar olduğunu söyledi.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam