Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, “Hadım konusu da dün gündemdeydi, masadaydı. Bu konuda da çalışma yapılıyor. Hadım konusu zaten daha önceden Adalet Bakanlığımızın yaptığı bir yönetmelik çalışması. Danıştay’ın yürütmeyi durdurma kararı verdiği bir çalışma. Bu konuda kanuni bir düzenlemeyle tekrar gündemde" dedi.

(ÖZEL) Haber: Burcu Karakaya / Ahbap Platformu 31 Temmuz 2017’de resmi bir yardım derneği olarak kuruldu. Türk rock sanatçısı Haluk Levent’in Genel Başkanlığını üstlendiği Ahbap, 6 ayda 14 akülü araba,27 medikal araç, 86 öğrenciye burs ve 571 aileye yardım etti.

Türkiye’de 2017 yılında bebeklere en çok Zeynep ve Yusuf isimleri verildi. Zeynep adı 62 kentte, Yusuf adı ise 27 kentte bebeklere en çok verilen isimler oldu. Kayseri’de 2017 yılının en popüler kız ismi Zeynep olurken erkek ismi Mustafa oldu.

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Fethullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında 19 aydır firari olan sanık Ankara’da yakalandı.

Haber: Şeref Kahraman - Kayseri’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan iki işadamı kardeşe ‘silahlı terör örgütü üyesi olma’ suçundan mahkemece 9’ar yıl hapis cezası verildi.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam