Haber: Seher DURĞUT / Kayseri'de bu hafta, hava yer yer parçalı bulutlu ve sıcaklıkların Salı günü itibari ile düşeceği tahmin ediliyor.

(ÖZEL) Haber: Şeref Kahraman / Boydak Holding, personeline moral ve motivasyon olması amacıyla düzenlediği Yaz Sonu Şenliği'ne çağrılan şarkıcı Linet'in konseri alelacele iptal edildi. Linet'in yerine Funda Arar konser verirken, Boydak Holding'ten herhangi bir açıklama yapılmadı. Peki, Linet neden Kayseri'ye gelemedi?

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Avukat Metin Polat, 'Facebook ve çeşitli internet sitelerinden Gürcistan’dan araba almak hiç bu kadar kolay olmamıştı' şeklindeki reklamların yeni dolandırıcılık sistemi olduğunu belirterek, araba alacak vatandaşları uyardı. Av. Polat, "Lüks arabaya bineyim derken öncelikle binlerce dolarınız, ardından severek aldığınız lüks aracınız elden gidiyor ve ceza alıyorsunuz ve siciliniz bozuluyor. Bu sebeple Gürcistan’dan araba almayı düşünürken 1 değil 100 kere düşünün" dedi.

Haber: Ekrem NAZLI / Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat sezonu Ekim ayı yaklaşırken başlıyor. Tiyatrodan konsere, imza günlerinden söyleşilere çok sayıda etkinliğin olacağı yeni sezon katılımcılarını bekliyor. Kültür sanat sezonunun ilk oyunları Ekim ayında “Sevgili Doktor”  ve “Zümrüdü Anka” adlı tiyatro oyunları olacak.

Haber: Seher DURĞUT/ Kayseri Ticaret Odası seçimleri Nisan 2018’e ertelendi. Seçimlerin ertelenmesi üzerine sosyal medyada açıklamada bulunan adaylardan, Ömer Gülsoy “durmak yok birlikte yürümeye devam” ifadelerini kullanırken, MHP önceki dönem milletvekili Hasan Ali Kilci “Nisan olsun, hayr olsun" dedi.

Aşırı sıcak, düşük nem, kuvvetli rüzgar ve dikkatsizlik gibi faktörler çok sayıda orman yangınını da beraberinde getiriyor. Medya Takip Merkezi (MTM), Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın açıklamalarını derleyerek medyanın orman yangınlarına ilgisini araştırdı. İşte araştırmanın detayları…

reklam