İPEKSARAY’A “ONAY” DOPİNG OLACAK MI?

Ekonomi
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Şubat ayında son halk sineması olan ve kapısına kilit vurulan Sinema Onay yeniden İpeksaray AVM’de hayata geçirilecek.

 

Yoğun rekabetin hakim olduğu ve gün geçtikçe insanların hayatında daha da fazla yer almaya başlayan AVM’ler her geçen gün çoğalıyor. 2013 yılında sayısı 360’a ulaşması beklenen AVM’lerin bir kısmı popülerliğini korurken bir kısım AVM ise bu yoğun rekabet ortamında ayakta kalabilmeye çalışıyor.

Kayseri’de birbiri ardına açılan AVM'ler şehir hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelirken, rekabet ortamı da üst seviyelere ulaştı. 2006 yılında kurulan ve Kayseri’de ilk alışveriş merkezi olan İpeksaray Alışveriş Merkezi diğer açılan AVM’lerin de açılmasıyla adeta sinek avlamaya başladı. Diğer alışveriş merkezlerine göre daha sakin görüntü sergileyen Sivas Caddesi üzerinde bulunan İpeksaray Alış Veriş Merkezi, bu sorunu yakın zamanda açılacak olan sinema salonu ile gidermeyi planlıyor. 

ONAY YENİDEN DÖNÜYOR..

Alt katında Hilal Mağazaları ve Vatan Bilgisayar bulunan İpeksaray AVM, üst katında da sinema salonu ile alışveriş merkezini daha çok hareketlendirme planlanıyor.

Şubat ayında son halk sineması olan ve kapısına kilit vurulan Sinema Onay İpeksaray AVM’de hayata geçirilecek.

Onay CINELUX ismiyle yeniden dönüş yapacak olan Sinema Onay, 7 salon ve modern bir mekan olarak Ipeksaray AVM’de yakın zamanda hizmet vermeye hazırlanıyor.

SESSİZ SEDASIZ PERDELERİ KAPATMIŞTI

Şubat ayında AVM’ler dışındaki son halk sineması Onay’ın kapısına kilit vurulmuştu.  1992 yılından beri Büyükşehir Belediyesi arkasında Kayserili sinemaseverlere film gösterimleri yapan sinema Onay geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız bir şekilde perdelerini kapamıştı. Yargı kararıyla tahliye edilen Sinema Onay’ın yeri belediye hizmet binasına dönüştürülecek.  

[Haber: Şeref Kahraman/Foto: Levent Levent] 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam