Şehirleşme yolunda önemli adımlar atılan Yahyalı’da haftasonu doğalgaz alt yapısı temel atma töreni yapılacak. 

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde, motosiklet ve kamyonun çarpışması sonucunda iki kişi hayatını kaybetti. Kazada Motosiklet sürücüsü M.M. ile motosiklette bulanan 52 yaşındaki M.G.'nin olay yerinde hayatını kaybetti.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Aladağlar Foto Safari yarışması Yahyalı Cumhuriyet Meydanında yapılan açılış töreniyle başladı. 

 

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde 9 Temmuz Pazar günü avcılar Trap, tek kurşun ve skeet atışları için buluşacak. Yarışmalara çeşitli şehirlerde faaliyet gösteren 16 Avcılık ve Atıcılık Derneği üyeleri ile avcılık sporu ile ilgilenenler katılacak. 

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde 11 gün önce geçirdiği motor kazası sonucu ağır yaralandıktan sonra hastanede tedavi altına alınan Oğuzhan G., hayatını kaybetti. 

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi Yahyalı Temsilciliği uzun yıllardır devam eden iftar çadırı organizasyonunu bu sene de yapmaya devam ediyor. Her gün yaklaşık 500 kişi bu programlardan faydalanma imkânı buluyor.