Çrş01252017

Son güncellemeSal, 24 Oca 2017 6pm

Back Buradasınız: Anasayfa İlçeler İlçelerden Haberler Bünyan

Özhaseki: "Başkanlık sistemini ülkemizin geleceği için istiyoruz"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bünyan'da yaptığı açıklamada, "Başkanlık sistemini ülkemizin geleceği için istiyoruz" dedi. 

Devamını oku...

Bilal Erdoğan Şehit Cennet Yiğit’in adını taşıyan parkın açılışına katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Kayseri’nin Bünyan ilçesinde Şehit Özel Harekat Polisi Cennet Yiğit’in adını taşıyan parkın açılışına katıldı. 

Devamını oku...

Bünyan Tarihinin En Kapsamlı Alt Yapı Çalışması Yürütülüyor

Doğalgaz çalışmaları içme suyu projesi ve enerji nakil hatlarının yer altına alındığı Bünyan’da ilçe doğalgaza kavuşuyor, kanserli asbestten kurtuluyor. Yapılan çalışmalarla Bünyan yen bir vizyon kazanırken ilçe tarihinin en kapsamlı alt ve üst yapı çalışmaları yapılıyor. 

Devamını oku...

12. günde Bünyan nöbette

15 Temmuz darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda meydanları dolduran Bünyanlılar 12. demokrasi ve milli irade nöbetinde Salı Pazarı meydanında Cumhuruna ve demokrasiye sahip çıkmaya devam etti. 

Devamını oku...

Başkan Gülcüoğlu Güllüce'de Yılsonu Sergisinin Açılışını Yaptı

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Güllüce Mahallesinde Bünyan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, 2015-2016 eğitim öğretim dönemi kurslarında yapılan çalışmaların yer aldığı karma yıl sonu sergisinin açılışını yaptı. 

Devamını oku...

Başkan Gülcüoğlu Gazi Ve Şehit Aileleriyle İftarda Buluştu

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu gazi ve şehit aileleriyle iftarda buluştu. 

Devamını oku...

Başkan Gülcüoğlu "Gelecek Adına Umutluyuz"

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Bünyan Kaymakamı Deniz Zeyrek ile birlikte Bünyan Fen Lisesi öğrencilerinin aylardır çalıştığı TÜBİTAK bilim fuarını gezerek öğrenciler tarafından hazırlanan projeleri inceleyip bilgi aldı.

Devamını oku...

Altıyla Üstüyle Yeni Bir Bünyan İnşa Ediliyor

Bünyan ilçe merkezinde devam eden Bünyan tarihinin en kapsamlı alt yapı çalışmalarının yanı sıra 6360 Sayışı yasayla Bünyan Belediyesi hizmet sınırlarına dâhil olan mahallelerin eksikleri de bir bir gideriliyor. 

Devamını oku...

“Bünyan Tarihindeki En Kapsamlı Çalışma Yürütülüyor”

Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu ilçemizde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek gelinen son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

Devamını oku...

Bünyan Belediyesi İftar Buluşmaları Yüzlerce Süksün Sakinini Bir Araya Getirdi

Bünyan Belediyesi iftar buluşmaları Süksün mahallesinde vatandaşları bir araya getirdi. Bünyan Belediyesi İftar Buluşmalarının ikincisi Süksün mahallesinde yapıldı. 

Devamını oku...

Bünyan Belediyesi Öğrencileri Çanakkale’ye Gönderdi

Bünyan Belediyesi Çanakkale Zaferinin 101.yıl dönümü münasebetiyle Naci Baydemir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrenim gören öğrenciler ile öğretmenlerinden oluşan 53 kişilik grubu, Çanakkale Ruhunu yerinde görüp ve yaşayarak, tarih bilinçlerini geliştirmek amacıyla Çanakkale ve Osmanlı başkentlerine gönderdi.

Devamını oku...

Başkan Gülcüoğlu Personel İle Buluştu

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Belediye personeliyle bir araya geldi. 

Devamını oku...

Başkan Şinasi Gülcüoğlu Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz İle Bir Araya Geldi

Bünyan Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu; Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. 

Devamını oku...

Bünyan Belediyesi Mezalıklarda Bakım Ve İlaçlama Yapıyor

Bünyan Belediyesi ilçedeki mezarlıklarda çim biçme çevre düzenleme çalışması ve yabani ot ile haşereye karşı ilaçlama çalışmalarına başladı. 

Devamını oku...

Bünyan’da Kaçak Sigara Operasyonu

Kayseri-Malatya karayolunda polis ekiplerinin yaptığı çalışmada 5 bin 720 paket kaçak sigara ele geçirilirken, 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Devamını oku...

Somut Olmayan Kültürel Miras Kayseri İl Tespit Kurulu Bünyan’da Toplandı

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) tarafından 17 Ekim 2003 tarihinde Paris’te düzenlenen 32. Genel Konferansında, kültürel mirasın korunması ve desteklenmesi amacıyla kabul edilen ve Ülkemizin de 19 Ocak 2006 tarihli ve 5448 sayılı Kanunla 27 Mart 2006 tarihinde resmen taraf olduğu “Somut olmayan Kültürel Mirasın Korunması Sözleşmesi” ne göre kurulan Kayseri İl Tespit Kurulu, 2016 Yılı 1. Dönem toplantısını Bünyan’da yaptı.

Devamını oku...

Bünyan’da Tarihi Bir Gün Daha Yaşandı

Bünyan Belediyesi ve S.S. Yeşil Bünyan Konut Yapı Kooperatifi arasında imzalanan protokol ile Kooperatife ait olan ve üzerinde hayırseverlerce yaptırılan kamu binası bulunan arazi karşılıklı anlaşmayla Bünyan Belediyesi’ne bağışlandı. 

Devamını oku...

İftarını Vatandaşlarla Açan Başkan Gülcüoğlu Serviside Kendisi Yaptı

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu iftarını, Yenice Çay Bahçesinde kurulan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte açtı. 

Devamını oku...

Bünyan Belediyesi Büyük Tuzhisar Ve Elbaşı Mahallesinde Yol Yapım Çalışmalarına Başladı

Bünyan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Büyük Tuzhisar ve Elbaşı Mahallesinde kilitli parke yol yapım çalışmalarına başladı 

Devamını oku...

Bünyan’da Her Mahallede Farklı Bir Hizmet Hayata Geçiyor

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Elbaşı mahallesini ziyaret ederek mahallede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. 

Devamını oku...

Bünyan’da Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

Bünyan Belediyesi baharla birlikte çalışmalara hız verdi. Bir yandan ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları diğer yandan alt yapı ve üst yapıda çalışmalar yoğunlaştı. 

Devamını oku...