SON DAKİKA / Haber: Şeref Kahraman / Kayseri'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Anadolu Hukukçular Derneği (AHUDER) üyesi 6'sı tutuklu 19 sanığın yargılandığı davanın iki gün süren üçüncü celsesinde 2 tahliye kararı çıktı.

Haber: Şeref Kahraman / Büyük FETÖ davasında tanık olarak dinlenen eski Boydak Holding yöneticisi Ekrem Baktır, Fetullah Gülen’in Erzurum’da vefat eden ağabeyinin cenazesine Boydak kardeşlerin özel uçakları ile gittiklerini söyledi. Bunun üzerine söz alan Memduh Boydak, “Biz Erzurum’daki kolon kanseri olan ana bayimiz olan kişiyi ziyarete gittik. O da cenazede olduğunu söyledi. Biz de bilmeden o cenazeye katıldık. Meğer Fetullah Gülen’in ağabeyiymiş. Ağabeyim Hacı Boydak da tesadüfen Samanyolu TV’ye iki kelime etti. Bu suç olabilir mi?” dedi.

(ÖZEL) Haber: Şeref KAHRAMAN / Kayseri’de, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, aralarında Boydak kardeşlerin ve ünlü işadamlarının da yer aldığı 68 sanığın yargılandığı davanın dördüncü celsesi yarın görülecek. Firari sanık olan ve yakalanan Ahmet Türkmen'in yarın savunma yapması bekleniyor. 

Haber: Şeref KAHRAMAN - Kayseri’de, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, aralarında Boydak kardeşlerin ve ünlü işadamlarının da yer aldığı 68 sanığın yargılandığı ve dört gün süren davada ara karar açıklandı. Mahkeme, tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamına, tutuksuz 2 sanığın tutuklanmasına karar vererek duruşmayı Ekim ayına erteledi.

Kayseri’de, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, aralarında Boydak kardeşlerin ve ünlü işadamlarının da yer aldığı 68 sanığın yargılandığı davanın ikinci gününde de tanıklar dinlenildi.  

Haber: Şeref KAHRAMAN/ Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı FETÖ/PDY operasyonu kapsamında By Lock kullandığı tespit edilen çeşitli meslek gruplarından 27 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Gözaltına alınan ve sabah adliyeye sevk edilecek 21 şüphelinin isimleri sadece Kayseri Deniz Postası'nda...