Haber: Hülya DENİZ / Kayseri'de Kızılören-Hacılar Yolu üzerinde virajı alamayan iki aracın kafa kafaya çarpıştığı kazada bir kadın hastanede hayatını kaybetti.

Kayseri'de, çocuklarını görme bahanesiyle eski eşinin yanına giden şahıs, eski eşini tabancayla vurup daha sonra da balkondan atlayarak yaşamına son vermek istedi. Ağır yaralanan eski kara koca hastaneye kaldırıldı. 

Almanya'nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Mörfelden-Walldorf kasabasında ikamet eden 43 yaşındaki Eşref Çağrışlı kimliği henüz belirlenemeyen saldırgan tarafından silahla öldürüldü. 

Haber-Foto: Ferhat TÜRK/ Kayseri'de alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma kanlı bitti. Bir kişi ayağından silahla vurularak yaralandı.

Haber-Foto: Ferhat TÜRK/ Kayseri'de PKK/KCK terör örgütü lehine paylaşımlarda bulunduğu, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Kurumlarını ve Yöneticilerini aşağıladığı, hakaret ettiği ve örgütün propagandasını yaptığı tespit edilerek gözaltına alınan 9 şüpheliden 6’sı tutuklanırken 3’ü serbest bırakıldı.

Haber-Foto: Ferhat TÜRK/ Kayseri'de PKK/KCK terör örgütü lehine paylaşımlarda bulunduğu, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Kurumlarını ve Yöneticilerini aşağıladığı, hakaret ettiği ve örgütün propagandasını yaptığı tespit edilen 9 şüpheli sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.