Sal01242017

Son güncellemeSal, 24 Oca 2017 6pm

Resmi ilanlar

Back Buradasınız: Anasayfa Röportajlar

Sözünde Durmayan Sponsoruna Şiir Yazdı

Özel Röportaj-Foto: Şeref Kahraman / Felâhiyeli Şair ve Yazar Kadir Acı, bir sponsorun yıllar önce kitabının basımını üstlendiği, kitabı basıma hazır hale geldikten sonra tüm kapıların yüzüne kapandığını belirterek, sponsoruna şiir yazdığını söyledi. 90 yaşındaki annesinin kitabını bastırdığını ifade eden şair Acı, sözünde durmayan sponsoruna dörtlük yazdığını ifade etti.

Devamını oku...

Kabineye Kayserili Şart !

Röportaj: Taha Tayfun BAĞCI: Tümsiad (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu gazetemize önemli açıklamalarda bulundu. TÜMSİAD olarak yeni yerlerinde üyelerine hizmet vermeye başladıklarını belirten Uğurlu yeni kurulacak olan kabinede Kayserili bakan şart dedi. TÜMSİAD Kayseri şubesinde gazetemizin sorularını yanıtlayan Uğurlu “. Siyasette ne olacağı bilinmez ama kesinlikle yeni kurulacak kabinede bir Kayserili bakan olmalı. Mustafa Elitaş başarılı bir bakandı. Taner Yıldız’da geçmişte kendini ispatladı. Diğer vekillerimiz bakanlık yapabilecek kalitede. Kayseri ekonomisi için kabinede en az bir Kayserili Bakan olmalı. “ İfadelerini kullandı.

Devamını oku...

Vefat eden izci lideri Karamermer anısına ulusal ata izci kampı

Röportaj-Foto: Şeref KAHRAMAN, Salih ALDEMİR / Dünya Bağımsız İzciler Federasyonu'nun asil üyesi olan Kapadokya İzcilik ve Gençlik Kulüpleri Federasyonu, bu yıl 9-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Balıkesir- Erdek’te yapılacak 'Ulusal Ata İzci Kampı'nın hayatını kaybeden izci liderleri Ali Osman Karamermer anısına yapacak.

Devamını oku...