Çrş01252017

Son güncellemeSal, 24 Oca 2017 6pm

Back Buradasınız: Anasayfa Teknoloji

Teknoloji

TURKCELL mağazalarında işlem süresi yüzde 30 azaldı

1030 mağazasında büyük dönüşümün ilk adımı için 20 milyon liralık yatırım yapan Turkcell, müşterinin mağazada işlem süresini yüzde 30 azalttığını açıkladı. 

Devamını oku...

Mobil İçin Uygunlaştırılmış Çalışma Ortamları, Çalışanların Performansını Ölçülebilir Şekilde Arttırıyor

Economist IntelligentUnit (EIU) tarafından gerçekleştirilen ‘Mobil Çalışana Etki’ adlı yeni bir global çalışma, ‘önce-mobil’ çalışma ortamları ile çalışanların bağlılıklarında daha sonraki artış arasında ölçülebilir bir bağlantı kuruyor, böylece CIO’ların iyi geliştirilmiş ve uygulanmış mobil stratejiler yoluyla iş performansının artmasını sağlayabileceğini kanıtlıyor. 

Devamını oku...

Vodafone 4bucakg Tırı Kayseri'de

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR / Vodafone 4bucakG Tırı'nın yeni durağı Kayseri oldu. Vodafone "4bucakG" TIR'ı Kayseri'deki ziyaretçilerine 4.5G'nin 3G'den farkını anlatılarak 4.5G dünyası hakkında kapsamlı bilgi sundu.

Devamını oku...

4. Sanayi Devrimiyle Akıllı Fabrikalar Dönemi Başlıyor

Bilişim teknolojileri ile sanayiyi bir araya getirmeyi hedefleyen 'Endüstri 4.0'ın konuşulacağı II. Üretim Ekonomisi Kongresi, 11-12 Nisan’da İstanbul Kültürü Üniversitesi'nde (İKÜ) başlıyor.

Devamını oku...

Anadolu Markaları Yarışması Bilgilendirme Toplantısı

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN, Şeyda AŞATIR / Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, "KOBİ'lerin yarına hazır olmasında 3 önemli adım var. Bir tanesi akıllı cihazların kullanımı. Bir diğeri mobil internetin yaygın şekilde kullanımı. Üçüncüsü ve belki de en önemlisi de iş süreçlerine teknolojinin entegre edilmesi." dedi.

Devamını oku...

AGÜ Öğretim Üyesine Üstün Başarı Ödülü

Yrd. Doç. Dr. Hümeyra Çağlayan, Bilim Akademisi Tarafından BAGEP (Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanları Ödül Programı) Ödülü’ne Layık Görüldü. 

Devamını oku...

"Vodafone, 1 Nisan’da Türkiye’nin Dört Bucağını 4.5g İle Tanıştıracak"

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt'ün, “4bucakG” stratejisiyle Türkiye'nin tüm noktalarında 4.5G kullanıcısının bulunacağını belirttiği toplantında canlı bağlantı ile Maslak’tan Tuzla’daki Şebeke Operasyon Merkezi’ne bağlanılarak gerçekleştirilen hız testinde 8 farklı bant birleştirilerek 1.5 Gbps hıza ulaşıldı. 

Devamını oku...

Kitap yorumları

A’MÂK-I HAYAL / HAYÂLİN DERİNLİKLERİNE YOLCULUK

 

Filibeli Ahmed Hilmi

Kaknüs Yayınları

ISBN: 975-6963-05-0