Kayseri'de 8 yaşında tekvandoya başlayan Durmuş Gün, 5 senede 24 altın madalya kazandı. Spora hobi olarak başladığını belirten Gün, hedefinin Avrupa ve Dünya Olimpiyatlarında Türkiye'yi temsil etmek olduğunu söyledi. 

Şampiyon Muay Thaiciler 15 Temmuz şehidi Emniyet Müdürü ve Özel Harekat Şube Müdürü için Düzce'de ringe çıktılar. Anıtpark Meydanında gerçekleştirilen şölende Türkiye şampiyonu Muay Thaiciler kupa almak için kıyasıya yarıştı. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bu yıl yaz spor okullarına aldığı öğrencilerle rekorlar kırdı. 'Bu yaz spor yapmayan öğrenci kalmayacak' sloganıyla başlatılan yaz spor okullarının ilk dönemine 17 bin 570 öğrenci katıldı. 

Haber/ Foto: Elif KAYAASLAN/ Milli Eğitim Bakanlığının tarafından düzenlenen okullar arası Taekwondo Şampiyonası bu yıl İncesu’da yapılacak.  5-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan şampiyonaya 20 farklı ilden öğrenciler katılacak.

Antalya’da yapılan Üniversitelerarası Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda takım halinde şampiyon olan Erciyes Üniversitesi Kick Boks ile Kros Takımı sporcuları, Rektör Prof. Dr. Muhammet Güven’i ziyaret etti. 

Diğer Makaleler...

Puan Durumu

reklam