04
Cts, Tem
14 Yeni Haber

Haberler
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, hem teravih namazlarında hem de sonrasında farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor. Mahalle kültürünü, komşuluk ilişkilerini, dayanışmayı, paylaşmayı yaygınlaştırmak amacıyla mahalle sakinleriyle sık sık bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar’ın, durağı ramazanın ilk gününde Fevzi Çakmak Mahallesi, ikinci gününde Yenişehir Mahallesi ve üçüncü gününde ise Fatih Mahallesi oldu. 

İftar sonraları mahalle mahalle gezip her yaş grubundan vatandaşın gönlünü kazanan Başkan Çolakbayrakdar, ziyaretleri sırasında yoğun ilgisiyle karşılaştı. Mahalle sakinleriyle çay içip, sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi İkram Çeşmesi’nden akan limonatayı da kendi elleriyle ikram etti.

Başkan Çolakbayrakdar, Ramazan Ayı’nın; ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı ay olduğuna dikkat çekerek, “Ramazan boyunca akşam mahallelerimizde gezmeye devam edeceğiz. Ziyaretlerimiz hem kaynaşmaya vesile oluyor hem de burada vatandaşlarımızın ve mahallelerimizin sorunlarıyla ilgili konularda istişare etmiş oluyoruz. Doğrusu vatandaşlarımızın teveccühü de bizlere ne kadar doğru ve kutlu bir yolda yürüdüğümüzün ispatı niteliğindedir. Birlikte huzurla geçireceğimiz nice ramazanlar dilerim'' ifadelerini kullandı.

Hoş sohbetlerin ve renkli görüntülerin oluştuğu ziyaretlerde, Başkan Çolakbayrakdar, mutlulukları yüzlerine yansıyan çocuklarla ve vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Vatandaşlar da Kocasinan Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerden çok memnun olduklarını belirterek, Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. (Kurumsal)

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar