04
Cts, Tem
39 Yeni Haber

Haberler
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Erciyes Koleji İlkokulu 1.sınıf öğrencileri okumayı öğrenmenin sevincini renkli gösterilerin yer aldığı Okuma Bayramı ile kutladılar. 

Erciyes Koleji İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerinin Okuma Bayramı Şenliği Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı. Okuma Bayramı Şenliği’ne Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hastekkeşin, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, İlkokul Müdürü Ali Baykal, Lise Müdürü Sabahattin Yılmaz, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gecede Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hastekkeşin bir konuşma yaptı. İnsanın en değerli varlığının çocukları olduğunu belirten Hastekkeşin, bu gerçeği Erciyes Koleji’nin çok iyi bildiğini ve yatırımların en değerlisinin insana yapılan yatırım olduğu bilinciyle çalıştıklarını kaydetti. Okulun göstermiş olduğu başarılardan da bahseden Hastekkeşin, “Okulumuz bu yıl akademik sosyal ve kültürel alanda ciddi ve önemli başarılara imza atmış bulunmaktadır. Robotikte Türkiye şampiyonluğu, okçuluk alanında il birincilikleri, yüzme alanında Türkiye dereceleri, Resim ve Kompozisyonda il birincilikleri ve daha sayamayacağımız kadar başarılar elde ettik. Akademik alanda ise TEOG’da 85 Mezun öğrencimizden 20 tanesi tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye Birinciliklerini elde etmişlerdir. Bu başarıların hepsi bizim bir aile olmamızdan ve bu düşünceyle hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır” dedi.

Daha sonra öğrenciler birbirinden güzel gösteriler sundular. Şiirler okuyan, dans gösterileri sunan öğrenciler, sergiledikleri halk oyunlarıyla da büyük alkış aldılar. Okuma Bayramı’nda tüm öğrencilere üzerinde fotoğrafları bulunan plaketleri verildi. (Kurumsal)

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar