04
Cts, Tem
39 Yeni Haber

Haberler
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Cihan Exclusive, Alparslan ve Kartal Kavşağı şubelerinden sonra 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü 3. Şubesini Millet Caddesi üzerinde resmi törenle açtı.  

Kesilen kurban ve okunan duaların ardından Millet Caddesi üzerinde 27 Mayıs Şubesi olarak hizmete açılan Cihan Exclusive’nin 3. şube açılışına; Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cihan Zenger Gıda Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zenger, Cihan Zenger Gıda Ltd. Şti. Genel Müdürü Şaban Zenger, Cihan Zenger Yönetim Kurulu Üyesi Selim Zenger, davetliler ile yüzlerce vatandaş katıldı. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mehter takımının gösterisi eşliğinde gerçekleştirilen açılış sonrası davetliler işyerini gezerek işletmecilerden bilgiler aldı.

Cihan Zenger Gıda Ltd. Şti. Genel Müdürü Şaban Zenger, Cumhuriyet Mahallesi Millet Caddesi No:19 da hizmete açılan 3.Şubeleri ile toplamda 350 kişiye hizmet veren bir işletme olduklarını kaydetti. 

Cihan Exclusive mantığındaki alakart yemek, kahvaltı, sıcak unlu mamul çeşitleri, çay çeşitleri gibi tüm gıda çeşitlerinin 3. Şubelerinde de yer alacağını ve gıda ürünlerinin 27 Mayıs Şubesindeki özel fırınlarda pişirileceğini ifade eden Şaban Zenger, "Şubelerimizde daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için 27 Mayıs şubemizi hizmete açtık. Haftanın 7 günü 05:30 / 22:00 saatlerinde müşterilerimizin hizmetinde olacağız" diye konuştu.

Cihan Exclusive, 27 Mayıs Şubesi 2 katlı ve 40 kişilik kapasiteye sahip bulunuyor. [Kurumsal]

 

 

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar