Güncel

Izgara Liste

Sivas’ta 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Şehitlik ziyareti yapıldı.  

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde bulunan 4 metrekarelik çift minareli mescit dikkat çekiyor. 

Bu yıl 4. sü planlanan Başkent Sivas günleri 13-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.  

Niğde Belediyesi düzenlediği 15 Temmuz etkinlikleriyle Niğdelilere coşku dolu anlar yaşatıyor.  

Niğde’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Niğde 51 Masterler Futbol Kulübü tarafında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Futbol Turnuvası öncesi protokol gösteri maçı yapıldı. 

Niğde’de 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz fotoğraf sergisi açıldı. 

Bin anahtar içerisinde doğru anahtarı bulmaya çalışıyorlar  

15 Temmuz 2016’da hain FETÖ terör örgütü mensuplarınca şehit edilen 15 Temmuz Şehitlerinin çocukları darbe girişiminin 2. yıldönümünde, Nevşehir Belediyesi ve 15 Temmuz Şehitleri Derneği işbirliğinde Kapadokya gezisi için bir araya geldi. 

 Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, iki ay içerisinde muhtarlarla ikinci kez istişare toplantısında bir araya geldi.  

Yozgat’ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz etkinliği düzenlendi.  

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde ekili olan tarlada çıkan yangını itfaiye ekipleri 2 saatlik çalışmayla söndürdü. Yangını çevredeki bir vatandaş cep telefonuyla anbean kaydetti. 

15 Temmuz darbe girişimi sırasında demokrasiye ve halk iradesine sahip çıkmak için şehit olan polis, asker ve sivil vatandaşlarımız için Boğazlıyan İlçe Müftülüğü'nün organizasyonu ile İmam Hatip ve Müezzin kayyımlar tarafından Merkez Çarşı Camii'nde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu. 

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar