-->

Kozan’da 'İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma' programı gerçekleştirildi

Bölge Haberleri
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Adana'nın Kozan ilçesinde Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nin organizasyonu ile “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” programı gerçekleştirildi. 

Belediye sinema salonunda gerçekleşen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Program protokol konuşmaları ve okul müdürü Mehmet Doğan’ın konuşmaları ile devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, Mehmet Akif ve Gençlik konulu slayt gösterimi, Safahat'tan şiirlerin okunması, Anadolu’nun Dirilişi konulu drama gösterisi, koro eşliğinde türküler, İstiklal Marşı’mızı en güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerin İstiklal Marşı’mızı okumaları, ödül töreni ve kapanış ile program son buldu. 

Programa Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yeşil, İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, okul müdürleri, daire amirleri, öğrenciler ve davetliler katıldılar. (İHA)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar