Arka Plandaki Adana sergisi açıldı

Bölge Haberleri

Arka Plan Fotoğraf Derneği tarafından düzenlenen Arka Plandaki Adana isimli fotoğraf yarışmasının ödül töreni yapıldı. Sergilenmeye hak kazanan eserler, Başkent Hastaneleri'nin Kışla Yerleşkesi'nde sanat severleri bekliyor.

Arka Plan Fotoğraf Derneği ile Hürriyet Gazetesinin birlikte düzenlediği Arka Plandaki Adana isimli 1. Fotoğraf Yarışmasının ödül töreni ve sergisi, yarışmanın ana sponsoru Başkent Hastaneleri'nin Kışla Yerleşkesi'nde yer alan sergi ve kongre salonunda kokteyl eşliğinde açıldı.

Yoğun izleyici katılımının olduğu törende, yarışmada ödül alanlara plaketleri ve başarı belgeleri takdim edildi.

Arka Plan Başkanı A. Niyazi Sertkalaycı “İlkleri yapmak her zaman zordur. Hürriyet Gazetesi gibi basın camiasının en önemli kurumlarından biriyle biz bu ilki gerçekleştirdik. Amacımız ilerleyen yıllara bu projemizi yayarak bir kültür envanteri oluşturmak” dedi.

Yarışma jürisi S. Haluk Uygur ise seçilen fotoğrafların her biri ayrı ayrı değerli olduğunu kaydetti.

Yarışmanın birincilik ödülünü alan Ahmet Küçükaydın, ikincilik ödülünü alan Çiğdem Bakır ve üçüncülük ödülünü alan Ahmet Çağlar'a plaket ve başarı belgesi verildi. (İHA)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar