Güncel

Izgara Liste

Sivas'ta CK Enerji Çamlıbel Elektrik'in başlattığı 'Askıda Ekmek Projesi' futbolun milyonları birleştiren gücünden de destek alacak. Başta Sivas Valiliği olmak üzere kentteki birçok kamu kurumu ve özel kuruluş, daha çok ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için Askıda Ekmek Futbol Turnuvası'nda buluşacak.

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen 55. Ulusal, 29. Uluslararası Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri ve kültür sanat etkinliklerinde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlı, Hacı Bektaş-ı Veli öğretisindeki evrensel değerlerin ülke ve bölgede yaşanan sorunlara çözüm sunabileceğini söyledi. 


Sivas'ta İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen 'Eğitim Paydaşları Çalıştayı' başladı. 

 Niğde’de bir düğünde arkadaşları damada egzoz ve yangın tüpü taktı. Takı töreninde davetliler salonda egzoz ve yangın tüpünü görünce şakına döndü.  

Niğde’de alternatif ürün olarak ekimi yapılmaya başlanan lavanta üreticinin yüzünü güldürdü. Lavantadan beklediğinin üzerinde olumlu sonuçlar alan bir üretici, lavantadan yan ürün elde edilecek bir tesis kurmaya karar verdi. 

Niğde’de  vatandaşlara daha hızlı ve etkili hizmet sunabilmek amacıyla "Pilot İcra Dairesi" hizmete sunuldu.  

Nevşehir’de patates depolarında bulunan patateslerin büyüklüğü görenleri hayrete düşürüyor.  

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı sıcak hava balonculuğunun merkezi konumunda olan Kapadokya’da, NEVÜ danışmanlığında yürütülen Türkiye’nin ilk sıcak hava bolunu bakım ve onarımı yapan firmada incelemelerde bulundu.

 Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, evlilikte 50 yılını geride bırakan çiftleri evinde ziyaret ederek, ailelere uzun ve sağlıklı bir ömür dileğinde bulunuyor.  

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi'nde kalan KOAH hastası 71 yaşındaki Şükrü Pasinlioğlu, odasına kurduğu küçük tezgah üzerinde cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketi yaparak hünerlerini sergiliyor.  

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Yozgat'a gelişinin 94'üncü yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.  

Yozgat’ın Kadışehri ilçesinde bulunan ve Türkiye’nin en büyük meyve bahçelerinden biri olan Kabalı Meyve Bahçesindeki ürünler dolunun verdiği zararlardan dolu topu ile korunuyor.  

reklam
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar