MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Toplantı konuşmasının konularından biri de Ankara’da katledilen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş cinayeti oldu. Bahçeli 1 Temmuz’da görülecek olan dava ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kayseri’de İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya Beklenmedik Tepki! Kayseri’de İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya Beklenmedik Tepki!

Devlet Bahçeli (2)

‘Ense Tıraşını Görelim’

Kim ne biliyorsa mahkemeye sunsun diyen Bahçeli, “1 Temmuz'da başlayacak malum cinayet davası ile partimizi ilişkilendirmek için tek ayak üstünde 40 yalan söylerler. Kimin kimlerle iş tutuştuğunu, sağda solda neler konuşulduğunu çok iyi biliyoruz. Davamızı 3-5 çapulcunun keyfine göre yargılatamayız. Ortalıkta gezen kuklaların başlarının tahrikiyle MHP'yi ve Ülkü Ocakları'nı sorgulatamayız. Bizi sindirmeye çalıştıklarını görmedik mi sanılıyor? MHP ile aşık atılamaz. 1 Temmuz'daki davaya sadece avukatlarımız katılacak, bunun dışında kimse ortalıkta bulunmayacaktır. Kim ne biliyorsa mahkemeye sunsun da hepsinin ense tıraşını görelim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi