Konuşanlar programıyla hafızalara kazınan ünlü komedyen Hasan Can Kaya mezuniyet partisinde tanıştığı genç bir kızı evinde alıkoyduğu gerekçesiyle emniyete götürüldü. Sosyal medyayı çalkalandıran iddialar sonrası Kaya’dan açıklama gecikmedi. 

Ünlü Komedyen Genç Kızı Evinde Alıkoyduğu İddiasıyla Emniyete Götürüldü!-3

Konuşanlar programıyla adını geniş kitlelere duyuran ünlü komedyen Hasan Can Kaya İstanbul'daki özel bir üniversitenin mezuniyet partisine katıldı. Kaya, burada eğlendiği esnada yine partiye katılan 23 yaşındaki Nazlıcan A. ile tanıştı. Bir süre sohbet eden ikili, partinin bitiminde Kaya'nın Levent'teki evine gitti. İçeride sohbet etmeye başlayan ikili bu esnada iddiaya göre alkol aldı.

Uygulamadan Arkadaşına Konum Yolladı

Sohbet devam ederken gecenin ilerleyen saatlerinde Nazlıcan A. iddiaya göre, Hasan Can Kaya'nın kendisiyle yakınlaşmasından rahatsız oldu. Bunun üzerine genç kız evden çıkmak istedi ancak  Kaya, çıkmasına izin vermedi. Kaya'ya tepki gösteren genç kız cep telefonundaki mesajlaşma uygulaması üzerinden arkadaşına canlı konum attı. Daha sonra da “bana madde verdiler, nerede olduğumu bilmiyorum. Evden çıkmama izin vermiyor” dedi.
Canlı konumdan genç kızın yerini tespit eden ekipler, gece saatlerinde adrese geldi. Genç kızın içeride olduğu belirlenmesi üzerine polis ekipleri, Nazlıcan A.‘yı içeriden çıkarttı. Genç kızın şikâyetçi olmasıyla Hasan Can Kaya da emniyete götürüldü.

‘Tüm Yasal Haklarımı Kullanacağım’

Bahsi geçen iddialar sonrası sosyal medya karıştı. Sosyal medya kullanıcıları kaya’yı yorum yağmuruna tuttu. Tüm eleştiri oklarının hedefi olan ünlü komedyen iddialara açıklama yaparak bir paylaşım yaptı.

Ünlü Sunucuyu Rahatsız Eden Cinsellik Yanıtı! Fırat Çelik Sınırları Zorladı! Ünlü Sunucuyu Rahatsız Eden Cinsellik Yanıtı! Fırat Çelik Sınırları Zorladı!

X hesabı üzerinden yayınladığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar bahse konu haberler gerçek dışı iddialardan ibaret olup ahlaksızca iftira atanlara yönelik tüm yasal haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim”

‘itibar Suikastı Var’

Kaya başka bir paylaşımında ise itibarının zedelendiğini belirterek, “Arkadaşlar itibar suikastı var. Her yere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb. iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Büyük şaşkınlık ve üzüntü içerisindeyim” dedi.

Haberin detayları için tıklayınız>>>

Kaynak: Haber Merkezi