Kayseri Deniz Postası - NNYÜ, Üniversite tercihi yapacak Adayları tanıtım günlerine bekliyor
29
Pzt, May
30 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Eğitim
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ), YKS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik Üniversite Tanıtım Günleri düzenleyecek.

 

NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 01 Ağustos 2018 Çarşamba günü başlayacak, Cumartesi ve Pazar günleri dahil 14 Ağustos 2018 Salı günü mesai saati bitimine kadar devam edecek olan Üniversite Tanıtım Günlerinde hafta içi her gün saat 09.00 – 17.30 hafta sonu ise saat 10.00 -17. 30 arası Üniversitenin akademik programları, burs, beslenme, barınma, sosyal, kültürel ve sportif olanakları, yurtiçi ve yurtdışı imkanları gibi pek çok konuda Üniversite adayı öğrenci ve ailelerine, Öğretim Üyeleri tarafından ayrıntılı bilgiler verilerek, meslek ve iş alanları konusunda bilgilendirme yapılacak. Üniversite Tanıtım Günleri kapsamında, NNYÜ bünyesinde bu yıl öğrenci alacak Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Endüstri Mühendisliği Bölümü, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü hakkında aday öğrencilere ve ailelere sunum yapılarak bilgi aktarılacak. Tanıtım Günlerine katılan Üniversite adayları Bölüm Öğretim Üyeleri ile yüz yüze görüşme fırsatı bulacak ve Bölümler hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekler. Arzu eden adaylar için ayrıca kampüs gezisi düzenlenecek. Adaylara, Üniversite öğrencilerinin rehberliğinde Fakülteler, Öğrenci Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtlar gezdirilerek görsel sunum yapılacak.

Ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanarak Tanıtım Günlerine katılmak için NNYÜ’ye gitmek isteyen adaylar her gün Şehir Merkezinden veya hafta içi Belsin Anafartalar durağından hareket eden Belediye otobüsleriyle ya da Kayseri Şehir Hastanesi’ne karşısındaki otobüs durağından her gün saat 10.00, 13.00 ve 15.00’de hareket edecek Üniversitenin ücretsiz servisleriyle Üniversite kampüsüne ulaşabilecekler.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım