12
Pzt, Nis
32 Yeni Haber

Eğitim
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda her alanda olduğu gibi eğitim ve öğretimde de il bazlı olarak yerinde karar uygulamasına başlanıldı.


2 Mart Salı günü itibariyle tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8 ve 12. sınıflarda ülke genelinde yüz yüze eğitime başlanması dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Bünyan ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.


Bünyan Şehit Cennet Yiğit Ortaokulun da İlk ders zilini çalan İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU öğrencilerle İstiklal Marşı’nı birlikte okudu. Öğrencilerin sınıflarına giren İl Müdürü ÇANDIROĞLU öğrencilerle yüz yüze eğitimin başlaması konusunda sohbet etti. Ziyarette okula adı verilen Cennet YİĞİT’in annesi Huriye YİĞİT ve babası Yahya Kemal YİĞİT hazır bulundular.


İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Bünyan İlçesin de sırasıyla Şehit P.Teğ.Bekir Öztürk ÇPL Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri , Sümer İlkokulun da 1. sınıf öğrencilerinin derslerine gidererek öğrenciler ve öğretmenlerle süreci değerlendirdi.


İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, okul ziyaretlerinde alınan tedbirler konusunda incelemelerde bulunup, okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür etti.


Bünyan İlçesindeki okul ziyaretine Bünyan Belediye Başkanı Özkan ALTUN, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Şemun AKMAN ve Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin ŞAHİN de İl Müdürü ÇANDIROĞLU’na eşlik ettiler.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar