Kayseri Deniz Postası - KASKİ Personeline Yangın Tatbikatı Eğitimi Verildi
29
Pzt, May
30 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Eğitim
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından, KASKİ Genel Müdürlüğü personeline  “Yangın Güvenliği ve Tatbikatı” eğitimi verildi. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi KASKİ Genel Müdürlüğü, bir yandan kent genelinde altyapı faaliyetlerini eksiksiz şekilde yerine getirmeye devam ederken, diğer yandan ise eğitici faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

 KASKİ’de, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri tarafından “Yangın Güvenliği ve Tatbikatı” eğitimi gerçekleştirildi.

Kaski De Yangin Tatbikati

“Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” gereğince gerçekleştirilen etkinlik kapsamında yangının oluşumu, yangının sınıfları ve müdahale şekli, alınacak ön tedbirler, bina tahliyesi, yangın güvenlik konuları, yanma ve yangın, söndürme maddeleri, yangına müdahale durumları, söndürme cihaz ve ekipmanlarının kullanımı gibi konularda bilgilendirme yapıldı.

Daha sonra ise katılımcılara uzman ekipler tarafından yangın söndürme teknikleri, uygulamalı olarak gösterildi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım