Kayseri Deniz Postası - Kahraman Şehitlerimizin İsmi Bu Okulda Yaşatılacak
29
Pzt, May
29 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Eğitim
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

Gençlere vatan, millet sevgisi aşılamak , milli şuuru oluşturmak ve şehitlerimizi yad etmek amacıyla Bünyan Akmescit Garip Altemel İlkokul ve Ortaokul sınıflarına şehitlerimizin isimleri verildi.

Bünyan Akmescit Garip Altemel Ortaokulu anlamlı bir projeye imza attı. Dersliklerin girişine sınıf ve şube isimlerinin yanı sıra şehitlerin fotoğrafları ve isimlerini içeren tabelalar yerleştirildi. Okul Müdürü Eyüp Bozbey ve Müdür yardımcısı Furkan Soyçopur' un  gençlerde milli şuuru oluşturmak ve şehitlerimizi yad ederek aziz hatıralarını sonsuza kadar yaşatmak adına hayata geçirdikleri proje hem öğrenciler hem de vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı.

Bunyan Akmescit Ortaokulu

Kayseri'nin Bünyan İlçesi Akmescit mahallesinde bulunan AKMESCİT GARİP ALTEMEL ilkokul ve ortaokulunda bulunan bütün sınıflar , şehitlerimizin isimleriyle onurlandırıldı.

Okul Müdürü Eyüp Bozbey proje hakkında şunları söyledi ; '' Projedeki asıl amacımız, şehitlerin unutulmamasını sağlayarak, şehit kavramıyla ilgili farkındalık oluşturmaktır. Bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, birlik ve bütünlüğümüzün ölümsüzleşen simgeleri olan şehitlerimiz sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak . Kahraman Şehitlerimiz bu vatanın teminatı ve sigortasıdır.  Şehitlerimizin aziz hatırasını sonsuza kadar yaşatmak Türk Milletinin her ferdinin görevidir  '' dedi.

Akmescit Ortaokulu Haber

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım