Kayseri Deniz Postası - KESOB'a Bağlı Odaların Genel Sekreterlerine Eğitim Semineri
29
Pzt, May
30 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Eğitim
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Aydan Yıldırım

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı odaların genel sekreterlerine, resmi yazışma kuralları temalı eğitim verildi.

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı odaların genel sekreterlerine Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yazı ve Kararlar Şube Müdürü İbrahim Sarıçiçek tarafından resmi yazışma kuralları temalı eğitim verildi.

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Toplantı Salonu’nda yapılan eğitime KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, KESOB Başkan Vekili Altan Aydemir, Yönetim Kurulu üyeleri Selim Atasoy, Mükremin Suludure, Sayit Akpınar ve genel sekreterler katıldı.

Kesob Kayseri

Eğitim öncesinde KESOB Genel Sekreteri Yusuf Gökoğuz kürsüye gelerek genel sekreterlere hitap etti. Gökoğuz, resmi yazışmalar ve genelgeler başta olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirmeler ve hatırlatmalar yaptı.

KESOB Başkanı Odakır da yaptığı konuşmada, 7 aylık Başkanlık sürecinde yaptıkları ve takip ettikleri faaliyetlere değindi. Odakır, dikkat edilmesi gereken çeşitli konular hakkında da hatırlatmalar yaparak katılımcılara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yazı ve Kararlar Şube Müdürü İbrahim Sarıçiçek genel sekreterlere resmi yazışma usul ve esasları hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım