Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde (NNYÜ) Genç Kalite Kulübü tarafından “İşte Kalite” konulu konferans düzenlendi. Konferansa, KalDer Kayseri İstişare Kurulu Başkanı ve 2. Ana Bakım Merkezi Komutanı Albay Dr. Tayfun Türkoğlu ve KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın konuşmacı olarak katıldı.

Gazze’de kurulu bulunan University College of Applied Science bünyesinde yer alan teknoloji tabanlı girişimci yetiştirme merkezi olan UCASTI ile Erciyes Teknopark arasında bu sene başında imzalanan uluslararası işbirliği protokolü kapsamında Filistinli girişimciler Erciyes Teknopark’ta eğitim alacak. 

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Üniversitesinin klasik bir kampus üniversitesi olmayacağını, ilçelerde kurulacak meslek yüksek okulları ile bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek bir eğitim modeli benimsediklerini söyledi. 

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti. YÖK Başkanı Saraç, Erciyes Üniversitesi Rektörü Çalış’a, yeni kurulan Kayseri Üniversitesi ile uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar