Kendisine süresiz in verilen  ve fabrika çıkışında 6 kişi tarafından  öldüresiye dövülüp komalık edilen Kayseri şeker fabrikası emlak şefi Ercan Korkmaz  “olayın sebebinin Fabrikadaki Küspe yolsuzluğunu tespit edip  E posta ile sorumlulara bildirdiğim için beni öldürülmeye çalıştılar” diye iddiada bulundu.

Kayseri Şeker Fabrikası Başkanı Hüseyin Akay  25 Şubat 2018’de kasten adam yaralama suçlaması ile gözaltına alındı. Hüseyin Akay, Şeker Fabrikası çalışanı emlak şefi Ercan Korkmaz’ı dövenleri azmettirdiği şikayeti üzerine ‘kasten yaralama’ suçundan göz altına alınarak ikmalen ifadesi alındı. Akay daha sonra serbest bırakıldı.

Haber: Azim DENİZ / Kayseri’de Cumhuriyet Savcılığı’nca yapılan soruşturma neticesinde Kayseri Emniyeti tarafından 2012 yılına ait ele geçirilen şirket içi mail yazışmaları,  FETÖ liderinin Pensilvanya’daki sarayının tefrişatlarının uzun süredir Boydak Holding tarafından yapıldığını ortaya çıkardı.

Haber: Azim DENİZ / Emniyet ve Savcılığın mahkemelere ‘FETÖ şirketlerine kayyum atansın’ taleplerinde bulunmasına rağmen, FETÖ yargılaması yapan mahkemeler bu taleplere olumlu cevap vermiyor. Kayyum ataması yapılmayan şirketler ise hızla ya satılıyor ya da içleri boşaltılıyor.

(Özel) Haber: Azim DENİZ / AK Parti eski İl Başkanı, milletvekili aday adayı Hüseyin Cahit Özden’in Şeker Fabrikası’nda çalışan halasının oğlu Ercan Korkmaz, 2 araç dolusu genç tarafından bez bol sopaları ile öldüresiye dövüldü.

Haber: Azim DENİZ / Eski Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinbulut’un oğlu Mitsan Sünger’in sahibi Mustafa Çetinbulut, FETÖ’nün gizli iletişim ağı by lock programını kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam