(Özel) Haber: Şeref Kahraman, Azim Deniz / Sağlıkta Kalite Standartları Denetiminden 100 Tam Puan Alan Kayseri Şehir Hastanesi’nde skandal olay yaşandı. İddiaya göre patolojide incelenmek üzere bir hastanın ameliyatta alınan organa ait parçası kayboldu.

Haber: Şeref Kahraman - Gaziantep’te 2016 yılında DEAŞ terör örgütü tarafından bir kına gecesine düzenlenen canlı bomba saldırısında 56 kişinin ölmesi, daha sonra düzenlenen operasyonda yine canlı bomba eylemi ile 3 özel harekat polisinin şehit olmasının ardından açılan ve güvenlik gerekçesiyle Kayseri’de görülen davada, tutuklu yargılanan 8 sanığa ‘anayasal ihlali’ suçundan ayrı ayrı 1’kez ağırlaştırılmış müebbet, 7 sanığa 40 çocuğun öldürülmesi nedeniyle ayrı ayrı 40 kez ağırlaştırılmış müebbet, yetişkinleri öldürmeleri nedeniyle ayrı ayrı 16 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 7 sanığa ‘çocukları öldürmeye teşebbüs’ suçundan 44 kez 18’er yıl hapis, ‘yetişkinleri öldürmeye teşebbüs’ suçundan ise 43 kez 18’er yıl hapis cezası verildi. 3 polisi şehit eden Suriyeli tutuklu sanığa da 3 kez ağırlaştırılmış müebbet, polis memurlarını öldürmeye teşebbüs suçundan 9 kez 18 yıl hapis cezası, çocuğu öldürmeye teşebbüs suçundan 1 kez 18 yıl hapis cezası, yetişkinleri öldürmeye teşebbüs suçundan 3 kez 18 yıl hapis cezası verildi.

(Özel) Haber: Şeref Kahraman – Kayseri’de 36 yaşındaki yüzde 50 zihinsel özürlü adama ‘seni karıya götüreceğim’ diyerek bir okulun bahçesinde tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan 64 yaşındaki sanık, ilk kez hakim karşısına çıktı. Savcı sanık hakkında mütalaasını verdi. İşte mahkemede yaşananlar…

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’nin Akkışla ilçesinde Girinci Mahallesi’nde iki muhtar adayı mahallede ikamet etmeyen 74 seçmeni mahallede ikamet ediyor gibi göstererek seçmen listesine kayıt ettirdi. Şikayet üzerine İlçe ve İl Seçim Kurulu arasındaki yazışmalar sonrası 49 kişinin seçmenliği donduruldu. Ancak seçmenliği 49 seçmen arasında ikamet eden seçmenlerin de olduğu ortaya çıkınca mahalle karıştı.

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de okulda iki çocuğun tartışması sonrası bir kadın, apartman binasında 11 yaşındaki çocuğun arkasından gelerek adeta çocuğu tokat manyağı yaptı. Mağdur çocuğun annesi savcılığa kadını şikayet etti. Ancak Savcılık, şüpheli kadın hakkında somut delil olmadığından takipsizlik kararı verdi. Güvenlik kameraları ise o anları an be an kaydetti. Mağdur çocuğun annesi ise savcılığın kararına itiraz etti.

(Özel) Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri’de rakibine 200’e yakın oy fark atarak Kırmızı Et Üreticiler Birliği Başkanlığı’na seçilen Ercan Aras, Kayseri Deniz Postası’na özel açıklamalarda bulundu. Beydeğirmeni Projesi’nden hayvan borsasına, Et ve Süt Kurumu’ndan besiciliğe kadar bir çok konuyu değerlendiren Aras, “Şimdiye kadar belediyeler hayvan borsasını ve hayvancılığı görmezden geliyorlar. Hayvancılık da kendi kaderine küsmüş, köşelerde yığınak yerlerde bırakılmış. Kayseri 1990 ile 2005 arası hayvancılık üretiminde ilk 5’teydi şimdi alt sıralarda” dedi.

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında ‘silahlı terör örgütüne üye olma’ suçundan tutuksuz yargılanan işadamı Mustafa Çetinbulut’a 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verildi. Mitsan Sünger’in sahibi Mustafa Çetinbulut, eski Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinbulut’un oğlu.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar