27
Pz, Eyl
26 Yeni Haber

Sağlık Balanı Fahrettin Koca, ülkemizde ki Covit 19 pandemisinde gece gündüz çalışan binlerce doktor hemşire sağlık çalışanına ortalama %50 ek ödeme verirken, Sağlık teşkilatında çalışan imamlara %100 ek ödeme kararına imza attı.

Hizmet et kombinası önünde, Pompalı tüfekli kavgada 4 kişi gözaltına alındı.  Kavganın, vatandaşların kesilen hayvanların bir kısmının Hizmet et kombinasındaki kantarda hile yapılarak,  kombina tarafından çalındığı, ölmüş hayvanları, ucuza satın alarak, piyasaya sürdüğü,  bu yöntemle, vatandaşların sırtından aylık 5 milyon vurgun yaptığı iddiası ile çıktığı öğrenildi.

Haber: Azim Deniz / Hastanelerde yer kalmayınca, covit 19 dan gelen yeni hastalar için, Şehir Hastanesi Başhekimi, İlhami Çelik tarafından,  Doktor  odalarının boşaltılması istendi.

Haber: Azim Deniz / Kayseri’de Yol kenarına aracını koyan ve belediyeye otopark ücretini ödemeyenler büyük şokla karşılaştı.  50-100 tl lik birikmiş otopark ücretleri için İmar A.Ş icra takibi başlattı.

Haber: Azim Deniz / Eski Boydak Holding’ Ortaklarından Memduh Boydak’ın avukat kızı Merve Boydak, Eski Cumhuriyet Savcısı Çetin Cesur’un, avukat oğlu Yiğit Cesur ile Nişanlandı. Çiftin Düğün tarihleri ile ilgi henüz bir bilgiye ulaşılamadı.

Haber: Azim Deniz- Kayseri’nin Hacılar ilçesinde Rabbani Dergâhı adı altında faaliyet gösteren Mehmet Pehlivanlı hayatını kaybetti. Rüyasında Allah’la konuştuğunu ve bir gecede Arapça’yı öğrendiğini ve Kuran’ı ezberlediğini söyleyen ve kendini şeyh ilan eden emekli asker Mehmet Pehlivanlı 2014’te mürit toplamak için ilginç bir yola başvurarak Kayseri’deki belediye otobüslerindeki ekranlara reklam vermişti.

Haber: Azim Deniz / Kayseri Valisi Şeyhmus Günaydın, Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile birlikte Kayseri Polis evinde bir toplantı düzenleyerek şehrimizde Covid 19 vakaları ve virüsün yayılmasıyla ilgili gazetecilere bilgi verdi. Toplantıda katılımcıların  maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle dikkat ettiği gözlerden kaçmadı.

Diğer Makaleler...

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar