Manşet - Kayseri Deniz Postası

(ÖZEL) Haber: AZİM DENİZ/  FETÖ'den 9yıl 2 ay hapis cezası alan Mehmet Dinç, Konya Hukuk müşavirliğine atanan, eski Mersin Vali yardımcısı, Mustafa Atsız’a Tüketici mahkemesinde açtığı davayı kazandı. Atsız FETÖcü avukata,  25BİN 291LİRA 17 KR Ödeyecek.

 

Haber: Ece ERASLAN / Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, OSB Hizmet Binası’nda bir basın toplantısı yaparak eski OSB Başkanı Ahmet Hasyüncü hakkında ağır ithamlarda bulundu. 

(ÖZEL) Haber: Aydan YILDIRIM / Suriye’de yaşanan savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Hattap ailesinin, 5 yaşında ki çocukları Gays Hattap, 2 yıl önce kansere yakalandı ve Fransa’nın ilaç konusunda yardım edeceğiz diyerek 1,5 sene beklettiği Gays hayatnı kaybetti, acılı aile ise şimdi, çocuklarının hakkını arıyor.

(ÖZEL) Haber: AZİM DENİZ / Kayseri’ye bağlı Kocasinan İlçesi’nde ve Nevşehir ile sınırda bulunan Bayramhacı Gölet Barajı üzerinde, yüzen enerji panelleri ile elektrik elde etmek için Enerji Bakanlığı’na lisans için başvuran şirkete, Bayramhacı halkı karşı çıktı.

(ÖZEL) Haber: Ece ERASLAN / Kayseri'nin Kocasinan ilçesi'ne bağlı Obruk köyünde yaşayan ve hayvancılık ile uğraşan Mehmet Turan isimli vatandaş, köyünün yaşadığı su sıkıntısının, yetkililer tarafından çözüme kavuşmamasını Deniz Postası Tv ekranlarından dile getirdi.

(ÖZEL) HABER: AZİM DENİZ / Bayramhacı Baraj Gölü üzerinde, dört devasa yüzen güneş enerjisi paneli kurmak için Enerji Bakanlığı’na başvuran Yıldırım Şirketler Grubu bünyesindeki Senerji Enerji AŞ’nin bu girişimine Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar karşı çıktı.

(ÖZEL) HABER: AZİM DENİZ / Kayseri'nin Melikgazi İlçesine bağlı Eşref Bitlis Bulvarı üzerinde ki yoldan, vatandaşların şikayeti üzerine yaptığımız habere Melikgazi Belediyesi'nden cevap gecikmedi.

Diğer Makaleler...

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım