Haber: Batuhan Deniz- Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı günlük bilgilendirme raporunu açıkladı. İşte dünyayı kasıp kavuran korona virüs dünyada ve Türkiye’de ne durumda... Devlet yetkilileri ne söyledi? Tüm detaylar bu haberimizde... 

Haber-Foto: Şeref Kahraman- Korona virüsten korunmak için takılan tek kullanımlık maske ve eldivenler, hijyenin çok önemli olduğu bu süreçte duyarsız kişiler tarafından çöplükler yerine gelişigüzel olarak yerlere atılması yadırgandı. 

Haber: Şeref Kahraman- Kayseri polisi kentte nitelikli yağma, silahla tehdit, mala zarar verme, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kasten yaralama ve şiddet içeren eylemleri yapan Silahlı organize suç örgütü 8 şüpheliyi operasyon ile yakaladı.

Haber: Şeref Kahraman- Kayseri’de ünlü Divan Pastaneleri’ne gelen bir kişi iş yerinin camlarını ve masalarını kırarak zarar verdi, polis güvenlik kameralarından zanlıyı kısa sürede yakaladı.

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri'de kayıp ihbarı yaptığı 52 yaşındaki eşi Fatma Birgül Yalçınkaya'yı televizyon programlarına çıkarak arayan ve ardından yakarak, öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve bu suçtan yargılanan 60 yaşındaki emekli Osman Yalçınkaya'nın duruşması koronavirüs nedeniyle ertelendi.

Haber: Azim Deniz- Kayseri’de öğle saatlerinde polis ekiplerince göz altına alınan kentin tanınmış simalarından işadamı Hayri Çelik emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam