Haber: Şeref Kahraman / Okullar yarın açılıyor, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında Kayseri’de 300 binin üzerinde öğrenci için yarın ders zili çalacak.  Kayseri’de bazı okulların üniforma mecburiyeti yüzünden bazı firmalarla anlaşma yaparak fahiş fiyattan üniformaları sattırması velileri kızdırdı.

Haber: Azim Deniz - İl Sağlık Müdürlüğü’nün demir başında kayıtlı olan 185 adet çalışır vaziyetteki telsizlerin, bitpazarında haraç mezat satıldığı ortaya çıkmasının ardından İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Müdürlük tarafından inceleme ve soruşturma başlatıldı.

(Özel) Haber-Foto: Şeref Kahraman / Fehmi Aydın… Develi Ahmet İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni birinci olarak tamamladı… Hep Ankara’da üniversite hayali vardı, okul birincisi kontenjanından üniversite tercihlerini yaptı… Ve bir şok ile karşılaştı… Bırakın Ankara’yı, 24 tercihten hiçbiri gelmedi, açıkta kaldı… Hayalleri yıkılan okul birincisi öğrenci Fehmi, ÖSYM’ye ‘okul birincisi’ olduğunu bildirmeyen okul yönetimini davaya hazırlanıyor…

Özel Haber: Azim Deniz / Kayseri Şehir Hastanesi’nde, hastaların nakil işlemi sözleşme gereği,  YDA şirketine ait iken,  taşıma araçlarını belediye sağlıyor.  Şoförlerini ve aracın yakıtını başhekimlik karşılıyor.  

(Özel) Haber: Azim Deniz / İl Sağlık Müdürlüğü’nün demir başında kayıtlı olan 185 adet çalışır vaziyetteki telsizlerin, bitpazarında haraç mezat satıldığı ortaya çıktı. Daha önemlisi ise, İl Sağlık Müdürlüğü, kaybolan telsizleri araştırmak için Savcılığa suç duyurusunda bulunmak yerine,  defter kayıtlarına fek edilip  ‘hurdaya  ayrıldı’ diye geçerek  olayı örtbas ettiği öğrenildi.

Haber: Azim Deniz / 415 milyon euroya mal olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 5 Mayıs 2018 tarihinde hizmete açılan Kayseri Şehir Hastanesi’nde skandallar bitmiyor. Bin 506 yataklı beş yıldızlı Kayseri Şehir Hastanesi İl Sağlık Müdürlüğü Ali Ramazan Benli’nin de adeta elinde oyuncuğa dönüyor. Hastanede penisiline alerjisi olan hastanın verilen ilaç nedeniyle öldüğü, çamaşırhanesinde dolandırıcılık olduğu, doğrudan alımlarda ciddi usulsüzlükler olduğu iddiaları ayyuka çıkarken, kampüsünde taksi durağı ve cami yapılmaması halen büyük tepki çekiyor.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar