Haber-Foto: Şeyda AŞATIR/ SURİYE’nin Afrin bölgesinde, Zeytin Dalı Harekatı'nda 23 Ocak'ta şehit olan ancak cenazesi 2 ay sonra bulunan Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı'nı (25), şehit eden PKK/YPG'li teröristlerin yakalanarak Hatay'a getirilmesinin ardından soluğu Hatay’da alan eşi Birgül Muratdağı (25), “onların son kere yüzüne tükürmek istedim, onları görmek istedim. Keşke ben tek tek öldürebilsem onları” dedi.

Haber - Foto: Burcu KARAKAYA/ Yeni eğitim- öğretim yılının ilk ders zili 17 Eylül Pazartesi günü çalacak. Öğrenciler okul heyecanını günler öncesinden alışveriş telaşı ile yaşarken, velileri piyasalardan kaynaklı kırtasiye, üniforma ve çanta gibi ürünlerdeki fiyat artışı kara kara düşündürüyor. Yaptığımız araştırmaya göre, bir öğrencinin okul masrafı en az 200 TL.

(ÖZEL) Haber-Foto:  Şeref Kahraman / Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 17 Aralık Şehitleri için olayın yaşandığı yerde anıt durak yapıldı. Ancak projedeki gibi şehitlerin isimlerinin olmadığı anıtın detayları öğrenildi. Anıtın, hain terör örgütlerinin provokasyonları göz önüne alınarak mevcut haliyle inşaatın bitirildiği ortaya çıktı.

(Özel) Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri'de 30 yıl önce başlayan konut projesi, binlerce daire ile inşaat sektöründe dev bir marka haline gelen ve yüzde 10 hissesi açık artırma ilanı ile satılması beklenen Bekaş İnşaat’ın yetkilileri, mahkeme kararı ile ilanı durdurdu.

(Özel) Haber: Şeref  KAHRAMAN / Kayseri’de odasında kendi imkanlarıyla gayri meşru bir erkek çocuğu doğuran üniversite öğrencisi genç kız, kanaması sürünce hastaneye kaldırıldı. Hastanede genç kız çocuğun ölü doğduğunu, baza içine koyduğunu söyledi. Polis ekipleri eve gidince gerçek ortaya çıktı, bebeğin boğularak öldüğü tespit edildi. Genç kızın tedavisinin ardından gözaltına alınacağı öğrenildi.

(Özel) Haber-Foto: Şeref Kahraman- Kayseri’de mahkemece yakalama kararı bulunan ve polis memurunun dur ihtarına uymayarak bir polisi, aracı ile sürükleyip yaralayan, ardından polisin başarılı operasyonu ile Yunanistan’a 100 metre kala sınırda sahte kimlik ve 10 bin Euro ile kıskıvrak yakalanan FETÖ şüphelisi iş adamı hakim karşısına çıktı. İtirafçı olan sanık, daha sonra tahliyesini istedi.

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN / Kayseri Adliyesi’nde Baro Başkanlığı’nın verdiği 2018-2019 yeni adli yıl açılış resepsiyonunda Adalet Komisyon Başkanı Dursun Büyükbaş ve Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, son yıllarda ağır saldırıları ile karşılaşılan FETÖ, PKK, DEAŞ gibi terör örgütleri ile mücadelenin etkin şekilde devam edeceğini vurguladılar.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar