Haber: Azim Deniz / S.S. Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği’nin (PANKOBİRLİK) 47’nci Olağan Mali Genel Kurulu, Birliğin Ankara’daki merkez binasında gerçekleştirildi. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi, PANKOBİRLİK’e 21 milyon 627 bin TL borç ile borçlular arasında birinci sırada yer aldı.

(Özel) Haber: Azim Deniz / Aynı arsaya ait olan ve aralarında 12 adet fark olan, biri sahte, diğeri gerçek, aşağıda iki tapu var. Ruhsat tarihinde, başkanlığını Belediye Meclis üyesi Ekrem Şahin’in yaptığı Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi, sahte tapu ile inşaat ruhsatı alarak, 10 katlı bina dikti. Belediyenin haberi ise, gazetemize gelen ihbar ve şikâyeti araştırması sonucu ortaya çıktı.

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN / Ülkemizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün anısına Türkiye'de olduğu gibi, Kayseri'de de hayat saat 9'u 5 geçe 2 dakika durdu. Başka hiçbir ülkede hiçbir lider için böyle bir anma yapılmazken, sadece Atatürk'e ve Türk halkına özel bu anma 81 yıldır sürüyor.

(Özel) Haber: Azim Deniz / Belediye Meclis üyesi Ekrem Şahin’in başkanlığını yaptığı kooperatife, Kocasinan Belediyesi’nden sahte tapu ile inşaat ruhsatı almasının yankıları sürerken, dün kamuoyuna sunduğumuz sahte tapunun ardından bugün de sahte tapu ile alınan inşaat ruhsatını yayınlıyoruz.

(Özel) Haber: Azim Deniz / Kayseri Şeker Fabrikası’nda kantarda çalışan bir şahsın, çiftçilerden alınan pancarlarda ikinci sahte kantar pusulası kullanarak en az 150 bin TL değerinde hayali pancar alıp, fabrikayı zarara uğrattığı iddia edildi. Olayla ilgili 2 kişi açığa alınırken, soruşturma başlatıldı.

Haber: Şeref Kahraman- Kayseri’de 15 askerin şehit, 54 askerin gazi olduğu 17 Aralık 2016’da düzenlenen canlı bomba saldırısı ile ilgili görülen davadan tefrik edilen 3 sanıktan olan ve saldırının bir numaralı teröristi İshak Özçaktu Diyarbakır’da öldürüldü. Dava dosyasında 1’i firari, 1’i Almanya’da yakalanan, ancak iade edilmeyen 2 sanık kaldı.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar