06
Pzt, Tem
13 Yeni Haber

Haber-Foto: Şeref Kahraman - Kayseri’de Mehmet Yaş(47) ile eşi Yeter Yaş(35)’ın 24 Haziran’da henüz ismini vermedikleri yeni doğan üçüncü çocuklarıdünyaya geldi. Doğumdan 2 gün sonra anne ve baba Yaş, erkek bebeği kontrol için özel hastaneye getirdi. Hastanede ‘sarılık’ tedavisi için yoğun bakıma alınan ve annesinin emzirdiği bebek, küvezde olduğu sırada nefessiz kalarak hayatını kaybetti. Yaş ailesi, özel hastane yönetimi ve yoğun bakım ünitesi personelinden bebek ile ilgilenilmediği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Haber: Azim Deniz - TSK’nın en kritik birimlerinden Genelkurmay İstihbarat’ın başındaki Tümgeneral Ali Serin’in emir astsubayı M.K., FETÖ’cü çıktı. Tutuklanan emir astsubayı Serin’in öz yeğeni çıktı.

Haber: Şeref Kahraman – Bir televizyon kanalında yayınlanan Esra Erol’da isimli programda kadınların kalp gözlerini açtığı ve eşlerinden boşanmasına sebep olduğu iddia edilen sözde şeyh Soner Birol, Kayserili çıktı.

Haber: Şeref Kahraman – Kayseri Erkilet Havaalanı’nda Almanya’dan gelerek Kayseri Havalimanı'na inen uçağın kanadı, kendisini su ile karşılayan aracın hortumuna çarptı.

Haber: Azim Deniz - Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kayseri’ye bereketi ile geldi. Kayseri Hızlı tren projesini planlamaya almayı, planlıyorlarmış. Bakan Karaismailoğlu, “İnşallah yatırım programını kesinleştirdiğimizde Kayseri'yi hızlı trenle buluşturmuş olacağız. Onun planlamalarını yapıyoruz” dedi.

Haber: Şeref Kahraman - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kayseri Milletvekili, KTO eski Başkanı olan ve 28 Mayıs’ta rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan Hasan Ali Kilci, 23 gün süren yaşam savaşını kaybederek, hayata gözlerini yumdu.

Diğer Makaleler...

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar