19
Sal, Oca
40 Yeni Haber

(ÖZEL) Haber: Azim DENİZ / Kamuoyunda Divan Pastanesi olayı olarak ta bilinen, Organize suç örgütü davasının bugünkü duruşmasında, savcı mütalaasını açıkladı. Savcının Mütalaasında, sanıkların nitelikli yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, hakaret, nitelikli tefecilik, tehdit, hırsızlık, resmi belgede sahtecilik suçlarından ayrı ayrı cezalandırılmaları talep edildi.

(ÖZEL) Haber: Azim DENİZ/ Bir lojistik şirketinin Kayseri’ye gelecek,  Mersin tır garajında, bekleyen  dorsesine, İnsan kaçakçıları, 6 bin Euro aldıkları,  Avrupa'ya gitmek isteyen aralarında çocuklarında olduğu, 15 mülteciyi, kaçak bindirdi.

(ÖZEL) Haber: Azim DENİZ / 1.Ağır ceza mahkemesinde devam eden, Divan Pastaneleri Selahattin Sözduyar olayı olarakta bilinen "Silahlı örgüt davası" nın Bugünkü yargılamasından 2 Tahliye çıktı.

(ÖZEL) Haber - Foto: Aydan YILDIRIM / Kayseri Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımı daha güvenli hale getirip, bulaş riskini en aza indirmek için HES koduyla eşleştirilmiş biniş kartı kullanılması zorunluluğunu uygulamaya koydu, ama bu uygulamada, eksiklik olduğunu düşündüğümüz için bu konu ile ilgili araştırma yaptık, ve Deniz Postası Muhabirlerinden Aydan Yıldırım eksikliği gözler önüne serdi.

(Özel) Haber: AZİM DENİZ / Önemli bir konumda görevli olduğunu, söyleyen, Kayseri Ak Parti’de eski yönetim kurulu yedek üyesi,  Cumhurbaşkanının başdanışmanı, Hayati Yazıcı’nın danışmanlığını yaptığını, söyleyerek, insanları kandırarak, paralarını aldığı iddia ediliyor.

Haber:Azim Deniz / Kayseri Şeker’den Kazım Duygulu'ya verilen avansın bir kısmı, FETÖ ye aktarılırken, Genel kurul bir kısmı da usulsüz olarak seçimlerine katılacak çiftçilerin taşınmasında kullanıldı. Erkekler, Kayseri Şeker fabrikasının Lojmanlarında FETÖ sohbetleri yapıyorlardı.Kayseri Şeker Fabrikası yanındaki caminin kuran Kursu, FETÖ sohbet yeri olmuştu. Kayseri Şeker Fabrikası yanındaki camide, imam Metin Kılıç FETÖ toplantıları yapıyordu. Levent Benli FETÖ öğrencilerine parasız verdiği evin, vergi ödememek için gelir beyanında bildirmemiş.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar