02
Prş, Tem
41 Yeni Haber

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref KAHRAMAN / Sivas'ın tanınmış siyasilerinden Oğuz Bulut'un Kayseri'de bir evde 15 yaşında olduğu iddia edilen bir erkek çocukla basıldığı görüntüler sosyal medyaya düştü.

Screenshot 3

Oğuz Bulut 15 yaşında olduğu iddia edilen bir erkek çocukla basıldığı görüntüler Youtube'da paylaşıldı. Amatör görüntülerde Oğuz Bulut’un ufak yaşta çocukla basılması ve çocuğun ailesi tarafından tartaklanması görülüyor. Görüntülerde Bulut'un Kocasinan ilçesi Sahabiye Mahallesi'nde bir eve davet edildiği, evde çocuk ile ilişki sırasında basılıyor.

İddiaya göre Bulut'un eşcinsel olan çocuk ile önce whatsapta görüştüğü, çocuk ile buluşmaya ikna olduğu ve seks çetesi ile irtibatta olan çocuk ile ilişki sırasında o çete elemanları tarafından basıldığı iddia edildi. Oğuz Bulut sonra çete tarafından Asli Mezarlık'a götürülerek, dövülerek, bırakıldığı yine iddialar arasında.
Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Sivas’ta, beş sene Ocak  Başkanı olarak görev yapan Bulut ile cezaevinde birlikte kalan Sedat Peker ise, söz konusu şahısla ilişkisini kestiğini bir twitter mesajıyla açıkladı.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar