970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Manşet

Haber: Azim DENİZ / Kayseri’de Cumhuriyet Savcılığı’nca yapılan soruşturma neticesinde Kayseri Emniyeti tarafından 2012 yılına ait ele geçirilen şirket içi mail yazışmaları,  FETÖ liderinin Pensilvanya’daki sarayının tefrişatlarının uzun süredir Boydak Holding tarafından yapıldığını ortaya çıkardı.

BOYDAKLAR PENSİLVANYA’NIN TEFRİŞATI İÇİN ÖZEL ÜRETİM YAPIP GÖNDERMİŞLER

fetö belge

Kayseri Deniz Postası Gazetesi, Boydak Holding A.Ş. Yönetim Kurulu’nun görevlendirilmesi konusunda hazırlanan inceleme raporuna ulaştı. Boydak Holdingin toplu satışlar müdürü Soner Sakallı, Bölge Satış Sorumlusu (Area Sales Coordinator) Osman Şahan, Ürün Müdürü Fatih Mehmet Bozkurt ve yönetici İlyas Boydak arasında geçen  mail trafiği Pensilvanya’daki  FETÖ sarayının  şaşalı  tefrişatının kimlerce yapıldığını ortaya çıkarttı.

Boydak Holding’in Bölge Satış Sorumlusu Osman Şahan, Ürün Müdürü Fatih Mehmet Bozkurt ‘a gönderdiği mailde geçen yıllar içerisinde FETÖ sarayının tefrişatı için ürün gönderildiğini, devamı olarak da bir miktar daha acil olarak üretilip gönderildiğini söylüyor ve bu gönderilen bedelin Memduh Boydak’ın şahsi hesabına ‘hayır bedeli’ olarak işleneceği belirtiliyor.

fetoevi

İlyas Boydak’ın ise Osman Şahan’a gönderdiği mailde ‘hayır görüşmelerini Fatih Mehmet Bozkurt yapıyor. Onunla görüşünüz’ dediği görüldü.  Toplu Satışlar Müdürü Soner Sakallı’nın,  Osman Şahan’a gönderdiği mailde ise  Memduh Boydak’ın bilgisi doğrultusunda ‘Memduh  Boydak şahsi hesabından değil, Holdingin sosyal hesabına aktarılması gerektiği’ belirtiliyor.

yatagi

Savcılık mahkemeye göndermiş olduğu son talepte,  Boydak Holding’den FETÖ örgütüne finans sağlandığının tespit edilmesinden dolayı Boydak Holding’in müsaderesini talep etmişti.  Savcılık celse arası mütalaasını UYAP aracılığı ile dosyaya gönderdi. Şimdi gözler 28 Mayıs’ta 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek Boydak kardeşlerin yargılandığı davaya çevrildi.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar