06
Pzt, Tem
1 Yeni Haber

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri şeker çalışanı Ercan Korkmaz’ın, öldüresiye dövülmesi,ve işten atılmasında şok iddia...

Dayak olayı, Korkmaz’ın küspe yolsuzluğu nu ortaya çıkartmasından mı  kaynaklandı ? Yoksa, Hüseyin Akay’ın, sosyal medyada iki kız kardeşle aşk yazışmalarının, başkalarının ele geçmesinden mi?

Kayseri Şeker fabrikası emlak  şefi Ercan Korkmaz, ın öldüresiye dövülmesi ile ilgili çeşitli  haber yapılmıştı.  Ercan Korkmaz, fabrikada küspe yolsuzluğundan dolayı ,50 milyon kayıp olduğunu tespit ettiği için, dövüldüğünü iddia etmişti.  Ama edinilen bilgiye göre Dövülme olayının altında yatan gerçek bambaşka. 

İşte o iğrenç iddia “Kayseri şeker fabrikası başkanı Hüseyin Akay,  29.03.2016 saat 13:30 Emine ve 23.08.2017 22:31 Gülay isimli iki kız kardeşle facebook hesabından yazışmaya başlıyor. Bu yazışmalar 3. Şahısların eline geçince ise  Korkmazın darp edilmesi olayı yaşanıyor”

İŞTE O YAZIŞMALARIN İL TANIŞMA ANI

29.03.2016 saat 13:30 tarihinde Kendisini bir Ak Partide üst görevde olan birinin yakını olduğunu söyleyerek tanıtan Emine isimli bayan,  Hüseyin AKay’a  Kayseri şekerle ilgili çeşitli proje önerisinde bulunuyor.

akaygülaybaşlangıç1

 23.08.2017 22:31 Gülay isimli bayan ise Hüseyin Akay’a  fakir bir semtteki okulda okuyan çocuklara  kıyafet yardım yapmasını isteyerek  ilk yazışmalarını gerçekleştiriyor.  Uzun süren yazışmalar iki kız kardeşle aşka dönüşüyor. Yazışmalarda ileri derecede, siyaset, aşk ve seks yazışmaları olduğu görülüyor. 

akaygulay2

Yazışmalarında kamuoyunu ilgilendiren bölümlerini haberlerimize taşıyacağız. Bu haberlerden sonra Hüseyin Akay’ın istifa edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar