FETÖ’cülere ‘Bu destan bitmeyecek’ mesajı: “Nöbetteyiz” - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN / 15 Temmuz 2016’da dünyaya demokrasi destanı yazan Türk milleti, ihanetin ikinci yıldönümünde yine meydanlara indi. Kayseri halkı, FETÖ’nün darbe girişiminden iki yıl geçse de ‘Nöbetteyiz’ mesajı verdi.

Türkiye Cumhuriyeti'ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyduğu 251 vatandaşın şehit olduğu, 2 binin üzerinde gazinin olduğu 15 Temmuz Destanı’nın ikinci yıldönümünde Kayserililer Cumhuriyet Meydanı’na akın etti. Gündüz saatlerinden itibaren meydana gelen vatandaşlar akşam saat:20.00’ı bulduğunda Türkiye’nin en büyük meydanlarından Cumhuriyet Meydanı’nı tıka basa doldurdu.

Tekbirler ve dualar yükselen meydandan Kayserili vatandaşlar 2 yıl önce bugün devleti ele geçirme planları yapan ve kendi halkının, polisinin üzerine kurşun yağdıran FETÖ’cülere ‘Bu destan bitmeyecek, bu nöbet bitmeyecek’ mesajı verdi.

Akşam 20.00 sıralarında meydanlar dolup taşarken, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması programı gece geç saatlere kadar sürecek.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım