Gizli saklı odasında doğurduğu çocuğu boğarak öldürmüş - Kayseri Deniz Postası
30
Prş, Haz
24 Yeni Haber

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

(Özel) Haber: Şeref  KAHRAMAN / Kayseri’de odasında kendi imkanlarıyla gayri meşru bir erkek çocuğu doğuran üniversite öğrencisi genç kız, kanaması sürünce hastaneye kaldırıldı. Hastanede genç kız çocuğun ölü doğduğunu, baza içine koyduğunu söyledi. Polis ekipleri eve gidince gerçek ortaya çıktı, bebeğin boğularak öldüğü tespit edildi. Genç kızın tedavisinin ardından gözaltına alınacağı öğrenildi.

 

GİZLİ SAKLI ODASINDA TEK BAŞINA DOĞURDU

10 Eylül gece 23.30’da meydana gelen olayda iddiaya göre, üniversite öğrencisi D.B. 9 ay önce ilişkiye girdiği kimliği meçhul kişiden hamile kaldı. Ailesinden 9 ay boyunca bu durumu saklayan ve odasından çok fazla çıkmayan D.B., 9 Eylül günü sancılandı. Odasında doğum yaparak bir erkek çocuğu dünyaya getiren genç kız makas ile de göbek bağını kesti. Daha sonra evde kanaması olduğu gerekçesiyle ailesine söyleyen genç kız, aile bireyleri tarafından Medical Palace Hastanesi’ne götürüldü.

ÖLÜ DOĞDU DEDİ AMA GERÇEK SONRADAN ORTAYA ÇIKTI

Hastanede doğum yaptığı anlaşılan genç kız D.B.’ye çocuğun nerede olduğu soruldu. D.B.’nin odasında ölü doğum yaptığını ve baza içine koyduğunu söylemesi üzerine eve giden polis ekipleri yeni doğan bebeği odada buldu. Yapılan incelemede gayri meşru erkek bebeğin boğularak öldüğü ve bebeğin vücudunda süt izleri kaldığı anlaşıldı.

GENÇ KIZIN HASTANEDE TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Genç kızın ilk ifadesinde “Doğumu kendim yaptım. Göbek bağını kestim, Bebek bacak aramda kaldığı için orada boğulma olmuş olabilir” dediği iddia edildi. D.B.’nin annesi, babası ve kız kardeşinin de ifadelerinin alındığı öğrenilirken, genç kız hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alınıp, mevcutlu olarak Adliye’ye sevk edilecek.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım