FETÖ ile mücadele komisyonuna başkan olmuştu, by lock’tan yakalandı

Manşet

Haber: Şeref KAHRAMAN / Kayseri’den Sivas’a Vergi Denetim Kurulu’nca FETÖ ile mücadele komisyonuna başkan olarak görevlendirilen ve son KHK ile görevden atılan vergi müfettişlerinden S.C. örgütün gizli haberleşme ağı olan by lock kullandığı gerekçesiyle Kayseri’de yakalandı.

 

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ/PDY terör örgütünün gizli haberleşme ağı olan by lock kullananlara yönelik yapılan operasyonda Sivas’ta eski vergi müfettişlerinden S.C. yakaladı.

Gözaltına alınan S. C., Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Kayseri’de görev yaptığı sırada Vergi Denetim Kurulu’nca Kayseri bölgesine tabi olan Sivas’ta  FETÖ ile mücadele komisyonuna başkan olarak görevlendirilen S.C.’nin son KHK ile görevinden atılması teşkilatta şaşkınlık yaratmıştı. S.C.’nin şikâyet ettiği bir Vergi Denetim Kurulu eski Grup Başkanı ise Kayseri’de yargılandığı mahkemece beraat etmişti. İkametgahı Kayseri olan S.C.’nin by lock yazışmaları ise kamuoyunca merak ediliyor.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar