Halkın Vekilinin Köpeği 20 Bin Tl - Kayseri Deniz Postası
30
Prş, Haz
24 Yeni Haber

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Özel Haber: Şeyda AŞATIR/ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Gürsel Tekin’in, 40 bin TL’ye aldığı iddia edilen, Pomeranian cinsi köpek Yeni Akit Gazetesi tarafından, ‘en halkçısının köpeği 40 bin TL’ başlığı ile gündeme taşınmıştı. Ak Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın Yılmaz’ın aynı cins köpek ile lüks evinde çekindiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşması, CHP’li Tekin’e destek mi veriyor dedirtti.

 

Yeni Akit Gazetesi muhabiri Mehmet Uzun tarafından geçtiğimiz gün CHP Milletvekili Gürsel Tekin ile ilgili ‘şok bilgiye ulaşıldı. Meclis imkanlarını gelişi güzel kullanan Gürsel Tekin’in tanesi 20 bin liraya “sosyetenin köpeği” olarak bilinen “Pomeranian’ cinsi köpekten 2 tane aldığı bildirildi.’ Gibi cümlelerin yer aldığı bir habere imza attı. Yeni Akit’in Muhabiri Mehmet Uzun’un ‘lüks evcil hayvan’ olarak tanımladığı köpeği kucağına alarak, lüks evinde poz veren Ak Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın Yılmaz gözünden kaçmışa benziyor.

WhatsApp Image 2018 10 01 at 14.44.38

Milletvekili Emine Sare Aydın Yılmaz, sosyal medya hesabından lüks hayatını yansıtan bir fotoğraf karesi paylaştı. Gürsel Tekin’in 20 Bin TL değerinde bir köpeğe sahip olmasını haber yapan Akit Gazetesi’nin Milletvekili Emine Sare Aydın Yılmaz’ı haber yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

WhatsApp Image 2018 10 01 at 14.44.39 1

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım