Tekinsoy’un Erdoğan’ın Kayseri ziyareti yorumu çok konuşulur - Kayseri Deniz Postası
30
Prş, Haz
24 Yeni Haber

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeyda AŞATIR/ Çevre Ve Şehircilik Bakanı olduğu dönemde Mehmet Özhaseki ile birlikte Ankara’da Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğüne atanan Kemalettin Cengiz Tekinsoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri ziyareti ile ilgili meydanın fotoğrafını, “Kayseri bu fotoğrafla Tayyip Bey’e ne mesaj vermek istedi acaba?” notuyla paylaştı. Tekinsoy’un bu yorumuna Ak Parti yönetimi nasıl bir cevap verecek merak ediliyor.

 

Özellikle Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde önemli görevlerde bulunan çeşitli daire başkanlıkları ve şube müdürlükleri görevinde bulunan ardından Çevre Ve Şehircililk Bakanı olduğu dönemde Mehmet Özhaseki ile birlikte Ankara’ya giderek Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğüne atanan Kemalettin Cengiz Tekinsoy’un sosyal medya paylaşımı kafaları karıştırdı. Tekinsoy, sosyal medya hesabından, bazı açılışlar yapmak üzere Kayseri Cumhuriyet Meydanına gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seslendiği meydanın fotoğrafını, Kayseri bu fotoğrafla Tayyip Bey’e ne mesaj vermek istedi acaba?” notuyla paylaştı. Bu paylaşıma Ak Parti yönetiminin nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu.

44054603 893639110831503 4626334966463070208 n

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım