Gül gelince Erdoğan’ın afişi katlandı!

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün hafta sonu AGÜ’yü ziyareti öncesi kampüste bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dev afişi katlandı. Gül gittikten sonra afiş katlandığı yerden çıkarılarak yeniden asıldı.

agü

Abdullah Gül Üniversitesi’nde geçtiğimiz günlerde çok garip bir olay yaşandı. Üniversite kampüsünde sırasıyla Türk Bayrağı, Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün olduğu dev afişler asılı duruyordu.

gulagudeee

  1. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Kayseri’ye geldiği gün, dev afişlerden Erdoğan’a ait afiş katlanılarak kaldırıldı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Sümer Kampüsü’nü ziyaret etti, Mimar Sinan Kampüsü’nde Abdullah Gül Üniversitesi’ni (AGÜ) Destekleme Vakfı (AGÜV) Haydar Aliyev Yurdu’nun açılış törenine katıldı.

Abdullah Gül kentten ayrıldıktan bir gün sonra ise Erdoğan’ın bulunduğu afiş katlanıldığı yerden çıkarılarak yeniden asıldı.

Bu durumu görenler Erdoğan ile Gül krizinin halen sürdüğü yorumlarını yaparken, Abdullah Gül Üniversitesi’nin herhangi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu.

faceye

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar