İşte AK Parti’nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı… - Kayseri Deniz Postası
18
Çrş, May
41 Yeni Haber

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeyda Aşatır / AK Parti kanadının merakla beklediği kayseri Büyükşehir Belediyesi için başkan adayının kim olacağı sorusu cevabını buldu. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın Büyükşehir için adaylığının kesinlik kazandığı öğrenildi.

 

AK Parti, Kayseri dahil 40’a yakın belediye başkan adayını yarın açıklıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bazı adaylara, adaylıklara dair bildirimleri yapmaya başladığı da ifade edildi.

AK Parti kaynakları, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için adaylığının kesinlik kazandığını söylediler.

memduhreceptayyip

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri’nin içerisinde olduğu 40 ili, 24 Kasım  Cumartesi günü 14.00'da Haliç Kongre Merkezi’nde açıklayacak. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da gelen davet ile birlikte bu toplantıya katılmak üzere İstanbul’a gideceği öğrenildi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım