9 Yaşındaki Erkek Çocuğuna Yaptıklarına İnanamayacaksınız

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de 9 yaşındaki erkek çocuğuna önce zeytinyağı ile masaj yapıp, daha sonra cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan bina yöneticisi ilk kez hakim karşısına çıktı. Sanık masaj yaptıklarını ancak istismarda bulunmadığını söylerken, mağdur çocuğun anlattıkları sonrası duruşma salonunu adeta buz kesti.

Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanık Z.Ö.(41) ile mağdur erkek çocuğu M.Y. (9) ile şikayetçi annesi G.Y. ve avukatlar hazır bulundu.

Tutuklu sanık Z.Ö. mahkemede cinsel istismarda bulunmadığını ancak mağdur çocuk ile karşılıklı masaj yaptıklarını söyleyerek, “Bana iftira atıyorlar. Biz aynı sitede ben B blok, o çocuk A blokta oturuyor. Bizim binanın yöneticisiydim. Mağdurun annesi G. hanım Gaziantep’ten baklava, tatlı istemişti. Ben de mağduru çağırdım, altımda şortum vardı, asla müstehcen video falan göstermedim, Mağdur bana çok iyi masaj yapabildiğini söyleyince bana masaj yaptı, ben de ona yaptım, asla cinsel istismar yok” diye konuştu.

Mağdur erkek çocuğunun pedagog eşliğinde verdiği savunması ise duruşmayı izleyenlere adeta buz kestirdi. 9 yaşındaki mağdur çocuk başından geçen olayı şöyle anlattı: “O gün karşılıklı mesajlaştık, bana evde olduğunu söyleyip, ‘eve gel’ dedi. Ablam ‘o psikolojik hasta’ dedi, annem de ‘bir şey olmaz, git’ dedi. Ben de evine gittim. Eve gittiğimde sadece iç çamaşırı vardı, çıplaktı, İçeri çağırdı. İnternete bağlı TV’nin arama yerine p… masaj yazarak arattırdı, bir şey çıkmadı. Youtube’ya yazdı, dolu video çıktı. Yaklaşık 1.5 saat süren ayıp masajlı bu videoyu izlettirdi. Daha sonra mutfaktan zeytinyağı getirerek kendisine masaj yaptırdı. ‘Ben de sana masaj yapacağım, itiraz yok’ diyerek sırtıma masaj yaptığı sırada arkamdan cinsel saldırıda bulundu. Ben hemen tuvalete kaçtım.”

Eve gittiğinde önce annesine anlatamadığını söyleyen mağdur M., “İlk başta söylemedim, yemek yerken tiksiniyordum, annem ısrar edince anlattım. Hemen doktora götürdüler, yırtılma olduğunu söylediler. Şikayetçiyim” dedi.

Duruşma savcısı tutuklu sanık Z.Ö.’nün ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ‘müstehcenlik’ suçlarından cezalandırılmasını talep etti.

Mahkeme heyeti, sanık avukatının savcılığın mütalaasına cevap vermek için süre istemesi üzerine duruşmayı erteledi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar