Mustafa Çelik’ten Memduh Büyükkılıç’a son dakika golü

Manşet

Haber: Azim Deniz / Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne yapılacak Tıp Fakültesi’nin imza töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Tıp Fakültesi’nin yeri için Eski Araştırma Hastanesi’nin söz vererek, adeta giderayak Memduh başkanın kucağına bombayı koydu.

celikbuyukkilic

Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne hayırseverler İbrahim Özbıyık ve Bekir Özbıyık tarafından  yaptırılacak olan Tıp Fakültesi imza töreninde konuşan  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı  Mustafa Çelik “ Hayırseverler İbrahim Özbıyık ve Bekir Özbıyık nezdinde Kayseri’nin en önemli zenginliği, hayırseverlerimizdir. Gönlü zengin hemşehrilerimizin şehre katkısı büyüktür. İnşallah protokolü imzalanan Tıp Fakültesinin ilim irfan yuvası ve sağlık şifa merkezi olduğunu hep birlikte görürüz. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Özhamurkar ile Tıp Fakültesi yeri neresi olur diye çalışma yaptık. Şehir merkezindeki Devlet Hastanesi’nin yerinin Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Tıp Fakültesi olması için çalışalım ve gayret edelim istiyoruz. Tıp Fakültesini merkezde böyle bir yerle taçlandırmış oluruz. Şehrin doğusunda yapılacak hastane yeri de uygun ve alternatif yerler de var; ama şehrin merkezindeki bu yer daha güzel olur” diye konuştu. 

Çelik bu sözleri ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyük Kılıç’ın kucağına zor ve sıkıntılı bir projeyi koymuş oldu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar