Kooperatif arsaları nasıl indiregandi edildi

Manşet

(Özel) Haber: Azim Deniz / Daire karşılığı Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi’ne alınan 3088 ada 12 parsel arsa, Kooperatif Başkanı Ekrem Şahin tarafından,  ilk önce dolaylı sahibi olduğu EGS Grup Beton Yapı Elemanları İnşaat Nakliye San. ve Tic. A.Ş.’ye, sonra Cıngıllıoğlu’na, onlardan da Ulusoy İnşaat’a satıldığı iddia edildi.

 BU ADAM NEREYE KOŞUYOR?

Kayseri Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi Başkanlığı’nı uzun süre yapan Ekrem Şahin’in başkanlığını yaptığı sürede, birçok usulsüzlükler yaptığı, haksız birçok mal edindiği, Kooperatif’e ait arsaları, dolaylı yoldan üzerine geçirerek, başkalarına sattığı ve birçok kişiyi mağdur ettiği iddia ediliyor.

435436546

Şahin’in Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi Başkanı olduğu dönemde,  kooperatifin bir çok inşaat ve beton işini dolaylı olarak sahibi olduğu EGS Grup Beton Yapı Elemanları İnşaat Nakliye San. ve Tic. A.Ş’ ye yaptırtarak, usulsüzlük yaptığı ve büyük rant sağladığı, mağdur olduğunu belirten Kooperatif Üyeleri tarafından iddia ediliyor.

Ekrem Şahin, uzun süre yaptığı kooperatif başkanlığını, akrabası olan Ali Şahin’e bırakarak usulsüzlüklerin üstünü örtmeye çalıştığı, kooperatif  ve  EGS beton adına bir çok sözleşmeye kendisi yerine başkalarına sahte imzalar attırdığı da yine yapılan iddialar arasında.

Ekrem Şahin'in ayrıca tüm illegal işlerini yakın akrabası olan Atilla D.'ye yaptırdığı da söylentiler arasında yer alıyor. 

EGS Beton ve Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi hakkında birçok önemli iddia yeni yılda Deniz Postası’nda…

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar