Komşularını korurken öldürülen adam, ilk kez baba olacakmış

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de komşularını korumak istediği sırada 7 bıçak darbesi ile hayatını kaybeden Ufuk Akhan’ın olaydan iki gün önce eşinin hamile olduğunu öğrendiği, ilk kez babalık heyecanı yaşadığı ortaya çıktı. Tutuklanan katil zanlısı Orhan Gökçek’in ise sosyal medyadan paylaşımları dikkat çekti.

HEM KOMŞULARINI RAHATSIZ ETTİ, HEM DE ÖLDÜRDÜ

Kocasinan ilçesi Uğurevler Mahallesi 251. Sokak’ta 9 Ocak sabaha karşı 3 saatlerinde meydana gelen olayda Orhan Gökçek isimli şüpheli, 2016’da hayatını kaybeden arkadaşı M.Ü. isimli kişinin ailesi olan ve kadın başlarına yaşayan komşularını sürekli rahatsız ediyordu. Ufuk Akhan isimli başka bir komşu da Orhan Gökçek’i komşularını rahatsız etmemesi konusunda sürekli uyardı. Olay günü sabaha karşı Gökçek’in alkol aldıktan sonra yine kadınları rahatsız ettiğini öğrenen Ufuk Akhan, şüpheli Orhan Gökçek ile tartıştı. Tartışma kavgaya dönüşünce Gökçek yanında bulunan bıçak ile Akhan’ı 7 yerinden bıçakladı. Diğer komşuların ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine geldi.112 ekipleri, Akhan’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri de Gökçek’i suç aleti bıçak ile yakaladı. Gökçek çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

öldüren gökçek 1

AKHAN’I ÖLDÜREN GÖKÇEK, 2014’TE FAİLİ MEÇHUL CİNAYETİN KATİLİ ÇIKTI

Gökçek'in, 2014 yılında da aynı mahallede bıçakla öldürülen Hüseyin Ekemen'in de katil zanlısı olduğu ortaya çıktı. Faili meçhul cinayet olan Ekemen cinayetini de derinleştiren Cinayet Büro Dedektifleri’nin Gökçek’in taşıdığı pusat diye tabir edilen bıçağı ile Hüseyin Ekemen'i de öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.

öldüren gökçek 2

EŞİNİN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ, ÖLDÜRÜLDÜ

Şehir dışında boyacılık yapan ve korkunç olayda hayatını kaybeden 35 yaşındaki Ufuk Akhan’ın son yolculuğuna uğurlandığı öğrenilirken, komşularını korumak için bıçaklanarak öldürülen Akhan’ın ölmeden iki gün önce eşinin hamile olduğunu öğrendiği, ilk kez babalık heyecanı yaşadığı ortaya çıktı.

öldürülen ufuk akhan 3

KATİL ZANLISININ PAYLAŞIMLARI DİKKAT ÇEKTİ

 Emniyet’teki sorgusunun ardından Adliye’ye sevk edilen ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen 32 yaşındaki Orhan Gökçek’in ise karakterize bir ruhsal bozukluk olan bipolar bozukluk, eski adıyla manik-depresif olduğu belirlenirken, Gökçek’in sosyal medya hesabında ise ‘deli’ yazan bir fotoğraf çektirdiği ve kesici aletler ile fotoğraflar paylaştığı görüldü.

öldüren gökçek 3

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar