Afrin şehidimiz Muratdağı’nın şehadetinin 1. Yılı

Manşet

Haber: Şeref Kahraman / Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin'de başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı'nın 2'nci gününde şehit düşen 25 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı'nın şehadetinin 1. yılında eşi Birgül Muratdağı, duygulu bir mesaj yayınlayarak “Yine görevdesin benim için.. Bu görev hepsinden zor oldu canım Mehmet.. Bu görev en ağırı oldu” dedi.

Kayseri 1. Komando Tugayı'ndan silah arkadaşlarıyla birlikte Afrin'e giden ve Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Mehmet Muratdağı’nın şehit oluşunun üzerinden 1 yıl geçti. Şehit eşi Birgül Muratdağı, hemen hemen her gün şehidinin mezarını ziyaret etti. Şehidi için sürekli paylaşımlar da yapan Birgül, Mehmet Muratdağı’nın şehadetinin 1. Yıldönümünde duygulu bir mesaj yayınladı.

birgul

İşte cennet gelin şehi eşi Birgül’ün o mesajı: “Saymıyorum senin yokluğunu gün gün uzaklaşmak gibi oluyor öyle... Ben sana git gide yaklaşıyorum. Ölüm hak kim kalacak ki sonsuz demi burda ama birileri cennette sonsuzluğa erken uğurlandı.. Çok erken gittin. Bir yıl oldu mehmedim..
İçime sorsan on yıl kalbime sorsan bir gün.. Aklım şaşkın karışık anlamsız.. Her yılı bir gün sayacağım..
Bir gün oldu bugün gidişinin.. Şunun şurasında kavuşmamıza ne kaldı böyle bakınca belki 30 gün belki 60 bir görev misali düşüneceğim.. Ne zor geçti bilsen bu kadar gün ne kadar canım candı neler yaşadım neler yaşattılar.. Çok bekledim gelirsin diye gelmedin.. Ölüm yakındır o zaman dedim ölemedim de o da nasip olmadı.. Şimdi zamanla hasret acımla vuslat kapışıyor resmen..
Kim kazanacak kim kaybedecek pek bilmiyorum bu yolda. Ama tek bi umut ahirette kavuşma nasip olsun mehmedim.. Bir kere daha yüzünü gülüşünü görmek nasip olsun.. Çok özledim bir yandan da çok hizsizleşiyorum yer çekiminin olmadığı bi boşlukta savrulduğumu hissetmek gibi birşey yaşadığım.. Boş anlamsız ne yerde ne gökte aralarda.. Burda herşey çok zor..
Burda herşey çok kötü.. Sen iyi ol mehmedim en güzel yerlerde ol en güzel şekilde mükafatlandırıl ağırlan inşaAllah.. Yine görevdesin benim için.. Bu görev hepsinden zor oldu canım Mehmet.. bu görev en ağırı oldu.. Ama  Olsun beklerim. Ben sana rahmet dileyemem . Ama yerin cennet olsun mehmedim.. Ardında bıraktığın baharın soldu.”

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar