Sloganlar da ittifak içinde mi?

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili Baki Ersoy’un sık sık kullandığı ‘Sevdamız Kayseri’ sloganını bu sıralar Cumhur ittifakı adayı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç’ın seçim çalışmalarında karşımıza çıkıyor. Bu sloganı gören vatandaşlar, “Anlaşılan iki parti sloganlarda da ittifaka gitti’ esprileri yaptı.

3242353245

Siyasiler arasında en çok azimle çalışan, ilçe ilçe, mahalle mahalle gezen MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, sosyal medyada da en aktif siyasetçiler arasında. Ersoy, gezdiği bölgeler, görüştüğü vatandaşlarla birlikte çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak, ‘Sevdamız Kayseri’ sözünü de dilinden düşürmüyor.

bakiersoy

Ersoy’un sık sık kullandığı ‘Sevdamız Kayseri’ sloganını bu sıralar Cumhur ittifakı adayı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç’ın seçim çalışmalarında da rastladık. Büyükkılıç şehrin en işlek caddelerinde bulunan reklam panolarına ‘Sevdamız Kayseri’ sloganlı reklam afişleri astırdı.

Bu durumu gören vatandaşlar, “Anlaşılan iki parti sloganlarda da ittifaka gitti’ esprileri yaptı.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar