Vatandaşı ‘Şok’ eden olay

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de Şok Market’ten 4.90 TL’ye tırnak makası alan bir vatandaş, kasaya geldiğinde 7.45 TL olduğunu görünce ‘şok’ yaşadı.

faceyestieye

Son zamanlarda mağaza ve marketlerde yaşanan olaylarda etikette farklı kasada farklı fiyat uygulaması tüketicilerin tepkisine yol açıyor.

ŞOK’A GİRDİ, ‘ŞOK’ OLDU

Whatsapp İhbar Hattı 0555352888 numaraya gelen şikayette 8 Şubat’ta Melikgazi ilçesi Yeniköy Mahallesi’nde Şok Market’e giren bir vatandaş, tırnak makası, portakal ve mandalina satın aldı. Etiket fiyatında 4.90 TL yazan tırnak makinesinin kasadaki fiyatının 7.45 TL olduğunu sonradan gören ve şok geçiren vatandaş, daha sonra market yetkililerine bunun nedenini sordu.

Yetkililerin ‘Yanlışlık olmuş iade alabiliriz ya da farkını verelim’ cevabı ile karşılaşan vatandaştan fiş ve etiketi de istedikleri ifade edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan market fiyatlarıyla alakalı çağrılara kulak asmayan, malın değerinin çok üzerinde satış yapan marketlere ve bunları sağlayıcılarına ciddi yaptırımların uygulanabileceği sinyali vermişti.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar