İşte o milyonluk resim!

Manşet

(Özel) Haber: Azim Deniz / Özhaseki muhalifleri,  Ankara yerel seçimlerinde umutlarını, Mehmet Özhaseki’nin terör elebaşı Fethullah Gülen ile resminin olup olmadığına bağladı.  Kayseri’de böyle bir resim olup olmadığını didik didik araştıranlar, böyle bir resim için 1 Milyon lirayı gözden çıkartmış durumda. Ve o resim bulundu! Nerede mi?

WhatsApp Image 2019 03 25 at 17.19.41

Seçimlere sayılı günler kala Ankara’da yarış ilginç bir hal aldı. Mansur Yavaş’ın sahte olduğu iddia edilen senetleri tahsil etmeye çalıştığının tartışmaları devam ederken, muhalifler ise Mehmet Özhaseki’yi de FETÖ ile köşeye sıkıştırma peşinde.

Ulusal televziyon kanallarında Cumhur ittifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki  “Ben hiçbir zaman Pensilvanya’ya gitmedim, Fethullah Gülen’i daha önce hiç görmedim ve tanışmadım” demesine rağmen bazı kişiler, para teklifi ile hala resim peşindeler. Resmi araştıranların,  görüştükleri kişilere,  böyle resim olup olmadığını sorup, varsa bu resim için 1 Milyon lira verebileceklerini söyledikleri ortaya çıktı.

Gazetemiz, o aranan resmin çakmasını Photoshop’ta buldu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar