Başkan: ‘Siyasi istikrar önemli’

Manşet

Haber: Abdullah Alpay / Seçimlere son 2 gün kala Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Kocasinan Belediye Başkan adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Deniz Postası TV’ye konuk oldu. Çolakbayrakdar, siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade ederek, “Ülkenin gündemi bir patates, bir biber, bir soğanın fiyatı değildir. Mevsimindeki meyve ve sebzeleri yiyelim. Siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu geçmiş zamanda yaşayarak hepimiz gördük” dedi.

 

Kayseri’ye yeni heyecan getiren internet televizyonu Deniz Postası TV yerel seçimlerin nabzını tutuyor.

AHİ EVRAN’A SAĞLIK OCAĞI MÜJDESİ

Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Kocasinan Belediye Başkan adayı Ahmet Çolakbayrakdar, “Örneğin, Ahi Evran Mahallesi’nde bu sene inşallah Sağlık Ocağı faaliyete geçecek. Ne ihtiyaç varsa o ihtiyacı çözerek, projelerimizi yerine getireceğiz. İnsanların talepleri nasıl karşılanırsa öyle karşılayacağız” dedi.

Çolakbayrakdar, siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade ederek, “Ülkenin gündemi bir patates, bir biber, bir soğanın fiyatı değildir. Mevsimindeki meyve ve sebzeleri yiyelim. Siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu geçmiş zamanda yaşayarak hepimiz gördük” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, gazeteci Deniz ve Teğmen ile seyircilerden gelen soruları samimi ve içtenlikle cevapladı. 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar