KASKİ Genel Müdürü Batukan görevden alındı

Manşet

Haber: Tolga Yılmaz/ Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Ender Batukan görevden alındı. 17 yıldır bu görevi yürüten Batukan’ın yerine gelen isim de belli oldu.

 

Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Ender Batukan akşam saatlerinde yapılan bir toplantının ardından görevinden alındı.

Son günlerde sıkça gündeme gelen KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan'ın, Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'ninde katıldığı bir toplantı sonrası alınan karar gereği görevinden alındığı öğrenildi.

Yerine Atanan İsim Belli Oldu


17 yıldır KASKİ Genel Müdürü olarak görev yapan Ender Batukan'ın yerine KASKİ'de görev yapan Özgür Özdemir'in atandığı öğrenildi.

Ender Batukan kimdir?

1958 yılında Kayseri'de doğan Ender BATUKAN, İstanbul Teknik Üniversitesi (İ.T.Ü.) Maden Fakültesi ’nden mezun oldu. Karayollarında 5 yıl çalıştıktan sonra askerlik dönüşü 1986 yılında Kayseri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ’nde göreve başladı. Belediyede Fen İşleri Müdürlüğü ve AYKOME Müdürlüğü ’nden sonra 1997 yılında KASKİ 'de göreve başladı. Burada Yönetim Kurulu Üyeliği, Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 17.12.2002 tarihinden itibaren de Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. BATUKAN, evli ve üç çocuk babasıdır.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar