O Telsizlere Soruşturma

Manşet

Haber: Azim Deniz - İl Sağlık Müdürlüğü’nün demir başında kayıtlı olan 185 adet çalışır vaziyetteki telsizlerin, bitpazarında haraç mezat satıldığı ortaya çıkmasının ardından İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Müdürlük tarafından inceleme ve soruşturma başlatıldı.

 

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, gazetemizde yayınlanan ‘Devletin Telsizleri Bit Pazarında’ başlıklı habere ilişkin gerekli inceleme ve soruşturmanın yapılacağı bildirildi. 
Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekilde: “İlimizde yayın yapan yerel bir gazetede yer alan ve ‘’Devletin Telsizleri Bit Pazarında’’ başlığıyla yayınlanan haberde; İl Sağlık Müdürlüğü demirbaşına kayıtlı olan ve dijital sisteme geçilmesiyle depolara kaldırılan eski analog telsizlerin, depolardan kaybolduğu ve kaybolan telsizlerin bit pazarında satıldığı iddiaları üzerine Kamuoyu Açıklaması yapılması gereği hasıl olmuştur. Söz konusu haberde yer alan iddialarla ilgili olarak Müdürlüğümüz tarafından inceleme ve soruşturma başlatılmış olup, konunun takipçisi olduğumuzu, gerek görülmesi halinde yasal işlem başlatılacağını Kamuoyuna saygıyla duyururuz.” 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar