970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Manşet

Haber: Şeref Kahraman/ Cumhurbaşkanı Receo Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Emniyet Genel Müdür yardımcılığına atandı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararname gereği boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapıldı, 49 ilin Emniyet Müdürü değişti.

Bu kararnameye göre Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı oldu. Altı yıldır Kayseri’de görev yapan ve FETÖ, PKK, DEAŞ terör örgütlerinin korkulu rüyası olan, zehir tacirlerine ağır darbeler veren, kurduğu özel ekiplerle faili meçhul cinayet bırakmamak için ve şehrin huzurunu sağlamak için gece gündüz demeden çalışan Kulular, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Emniyet Genel Müdür yardımcılığına getirildi. 

HATAY’DAN KAYSERİ’YE

Kulular’dan boşalan il emniyet müdürlüğüne ise Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk getirildi. 

TEM MÜDÜRÜ KÜTAHYA EMNİYET MÜDÜRÜ OLDU

Öte yandan kentte terörle mücadelede büyük yol kateden, terör örgüt üyelerine ve propagandasını yapan sempatizanlara göz açtırmayan Kayseri TEM Şube Müdürü polis başmüffetişi Necmettin Koç da Kütahya Emniyet Müdürü oldu. 

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar