10
Pzt, Ağu
33 Yeni Haber

Talas Bayram

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Azim Deniz / Türkiye’nin en sıkıntılı döneminde Kayseri’ye Emniyet Müdürü olarak atanan İbrahim Kulular,  17-25 Aralık 2013 sonrasını,  15 Temmuz akşamını ve sonrasındaki süreci başarı ile yürüttü. Kulular kentte FETÖ, DAEŞ, PKK gibi örgütlere büyük darbe vurdu.  Şehirde faili meçhul cinayet bırakmadı. Sosyal yaramız dilencilik konusu ile etkili mücadele etti. Yakalanan uyuşturucu satıcılarının sayısı ve miktarı konusunda Kayseri’de rekora imza attı, birincilik elde etti.

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti7

Kayseri’nin huzuru için, gece gündüz çalışan İbrahim Kulular’ın Emniyet Müdürlüğü görevi dışında,  32 eseri Kayseri’ye kazandırarak gittiğini biliyor muydunuz?

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti6

İşte Emniyet Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Kulular’ıngörevi olmamasına rağmen, Kayseri’ye yaptığı 32 dev projeden, bazıları:

Kayseri’ye yapılan ilçe polis merkezleri, Ankara’daki Emniyet Genel Müdürlüğü’nün birçok binasından daha büyük, daha modern ve daha işlevsel olduğunu biliyor muydunuz?

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti5

Türkiye’deki en güvenli atış poligonu ve operasyon evi, eğitim kulesi, operasyon uçağı ve otobüsünün de içerisinde yer aldığı Kızıklı Atış Poligonu ve Özel Hareket Eğitim Alanı’nı Kayseri’ye Emniyet Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Kulular’ın kazandırdığını biliyor muydunuz?

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti3

Çevik Kuvvet Atlı Polis Grup Amirliği’ni kurarak,  engelli çocukların rehabilitasyonu için kullandırıldığını halka açık olan bir sosyal tesis olduğunu biliyor muydunuz?

Erciyes Dağı’nda arama kurtarma faaliyetlerini etkin bir şekilde yürütmek için, Erciyes Dağcılık ve Kayak Eğitimi Arama Kurtarma Merkezi’nin inşasına başladığını biliyor muydunuz?

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti4

En etkili ve riskli operasyonlara katılan ve Kayseri’de kuytu bir köşeye atılan Özel Harekât Şube Müdürlüğü’ne modern bir hizmet binası yaptırdığını biliyor muydunuz?

Doğudan batıyageçiş  güzergâhı olan Türkiye’nin en önemli noktası Pınarbaşı’na GüvenlikNoktası oluşturduğunu biliyor muydunuz?

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti2

Uygun fiyatlarla satışı yapılan Emniyet Müdürlüğü kantininin halka açık olduğunu biliyor muydunuz?

Olayların hızlı bir şekilde çözülebilmesi için Bölge Kriminal Polis Laboratuarı’nın Kayseri’ye yapıldığınıbiliyor muydunuz?

6 sene görev yaptı Kayseriye 32 eser bırakarak gözyaşları içerisinde veda etti3

İbrahim Kulular Kayseri’ye geldi, 6 sene görev yaptı. Başarılarla, hizmet dolu bir dönemi geride bırakarak Emniyet Genel Müdür yardımcısı olarak şehirden ayrıldı.

Emniyet Genel Müdür yardımcısı olan İbrahim Kulular Kayseri’ye ne mi bıraktı dersiniz? 
*Huzurlu bir şehir…
*32 tane dev eser…
*FETÖ ve ihanet şebekelerinin dedikoduları…

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar