10
Pzt, Ağu
33 Yeni Haber

Talas Bayram

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Azim Deniz / MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada, 5 aydır OSB’de inceleme yapan müfettişleri ilginç bir yöntemle eleştirdi. Ersoy, “bu müfettiş kardeşlerimiz OSB tarihinde yapılmamış olan böylesi büyük hizmetleri incelemeye gelmiş, çalışmaların detaylarını görmeye gelmiş, müfettişlerin bir müddet daha kalmalarında fayda görüyorum” dedi. Öte yandan OSB’deki bu müfettişler, Şeker Fabrikası’na yapılan kumpas operasyonlarının başlangıcını hatırlattı.

72349334 10217883133242700 8628417537626865664 n

Kayseri Mobilya Fuarı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı. Açılışta konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili Baki Ersoy, OSB’de bazı müfettişlerin aylardır inceleme yaptığı duyumunu aldığını belirterek, “Bir yerin altını çizmek istiyorum. Geçenlerde bu salonda anladığım için altını çizmek istiyorum. Geçenlerde bir kardeşimiz gelip ‘Organize Sanayi Bölgesi’nde müfettişler var. Anlıyorum ki bu müfettiş kardeşlerimiz OSB tarihinde yapılmamış olan böylesi büyük hizmetleri incelemeye gelmiş, çalışmaların detaylarını görmeye gelmiş, müfettişlerin bir müddet daha kalmalarında fayda görüyorum. Başta Tahir Nursaçan olmak üzere emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ayrıca OSB’deki bu müfettişler, Şeker Fabrikası’na yapılan kumpas operasyonlarının başlangıcını hatırlattı. Şeker’de o dönem müfettişler fabrikadan çıkmamış, daha sonra Kayseri Şeker Fabrikası’na kayyum atanmıştı.

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar